Nivea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilardz, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Hajápolók

Félhosszú, hosszú és fénytelen hajra. Káprázatos fényt ad a hajnak, selymessé és rugalmassá varázsolja azt. Könnyű kifésülhetőséget biztosít

rizspufi

2015. július 10.

Amíg használtam ezt a balzsamot szerettem, de nem venném újra. Teszi a dolgát, könnyen kifésülhető tőle a hajam, valóban fényesebb is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

hanna103

2015. május 8.

A samponját is használom, néha csak azt lustaságból. Hosszú, hullámos, száraz, gubancolodó hajam van de amikor ezt használom szebb és kezelhetőbb. Első használat után folyton a hajamat simogattam, olyan selymes lett tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

TheGirl

2015. április 12.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, fényes tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, fényes tőle a hajam.

Clear

2015. február 9.

Nagyon szeretem az illatát. Pihe-puha lesz a hajam. Tuti újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Nagyon szeretem az illatát. Pihe-puha lesz a hajam. Tuti újraveszem!

ildiko0306

2014. december 27.

csak a hajvégemre kenem azért nem zsírosít, és nagyban megkönnyíti a kifésülést, az illatát is szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Jutka1989

2014. november 21.

Selymes tőle a hajam, kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Selymes tőle a hajam, kedvencem!

andii20

2014. augusztus 20.

Fényes és selymes lett tőle a hajam! Szerettem csak kár, hogy a balzsamok hamarabb zsírosítják a hajam ezért nem használom őket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

ChickenSensei

2014. augusztus 18.

Mikor elkezdtem festeni a hajam elég szárazzá, fénytelenné vált. Kipróbáltam pár balzsamot, de nem voltam teljes mértékben megelégedve velük. Ezt a balzsamot egyből megszerettem, nagyon puha lesz tőle a hajam és fényes, de a legjobb benne, hogy nem kell rajtahagyni sokáig. Megmosom a hajam, bekenem vele és miután megfürödtem le is mosom. Max 2 percet van rajta, mégis jól kifejti a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

ryara

2014. augusztus 9.

Ugyanazt tudom írni, mint a samponjához! Imádom! Nem nehezíti el a hajam, selymes lesz tőle, és nem zsírosít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

mi.kinga

2014. július 28.

Imádom, csillagos ötös! :) Sok balzsamot/pakolást kipróbáltam, mivel rettenetesen nehezen fésülhető a hajam, könnyen szálkásodott, csomósodott. Már az első használat után ujjal simán kifésültem, azelőtt vizesen, szárazon is csak hajkifésülő sprayvel tudtam. Most simán megszárítom fésülés nélkül összeborzolva és ha megszáradt, egyszerűen kifésülöm! A hajam meg olyan, mintha a fodrászszékből keltem volna fel tartós hajegyenesítés után. :) A fényről nem is beszélve!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid