Nivea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilardz, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Hajápolók

Félhosszú, hosszú és fénytelen hajra. Káprázatos fényt ad a hajnak, selymessé és rugalmassá varázsolja azt. Könnyű kifésülhetőséget biztosít

Yurie

2013. február 28.

Én nagyon szeretem ezt a balzsamot :) A samponjával használtam vagy 2 évig (sajnos az utóbbi pár alkalommal át kellett váltanom gyógyszertári samponra, mert csúnya bőrbetegség jött ki a fejbőrömön, amit valószínűleg valahonnan elkaptam, de a balzsamot még mindig használom), és mindig nagyon puha, könnyen kifésülhető, fényes hajat csinált (hátközépig érő, vékonyszálú hajam van), én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

esztojas

2013. január 17.

Sima és fényes utána a hajam. Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nincs elnehezülve. A szilikon meg egyáltalán nem zavar benne, hiszen úgyse a hajtöveimre kenem, a hajvégeknek pedig szerintem kell ennyi védelem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 17.

szambi

2013. január 7.

Amíg rövid volt a hajam néha használtam, főleg amikor még festve is volt. Puhább és selymesebb lett tőle, de szerintem ez részben a szilikonnak tudható be. Nem rémlik, hogy olyan hű de fényes lett volna a hajam, mondjuk rövidebb hajnál nem is annyira feltűnő. A gyémántporral kapcsolatban szkeptikus vagyok, ha van is benne, nem tudom miben nyilvánulhat meg az ápoló/fényesítő hatása főleg, hogy kiöblíti az ember. Ezt csak reklámfogásnak tartom.
Összességében nem rossz, de inkább közepeske. Az Aiko hajbalzsamom van ilyen jó és olcsóbb is, ráadásul szilikonmentes, ha ez valakinek szempont. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

Christina0907

2012. augusztus 12.

Imádom ezt a balzsamot! Nagyon puha lesz a hajam tőle, tényleg fényes lesz nagyon, az illata nagyon jó és nagyon könnyen tudom kifésülni a hajam használata után. Imádom, szerintem a leges legjobb balzsam, ajánlom mindenkinek :-)Maximálisan 5 pont:D:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Do_orci

2012. augusztus 10.

Nekem teljesen bejött. Azóta puha és selymes a hajam. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Nekem teljesen bejött. Azóta puha és selymes a hajam. Szeretem :)

Darky

2012. július 29.

Tényleg finom puha tőle a haj, de ugyanakkor lelapul, és nehezebben formázható frizut eredményez, mivel annyira lágy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

klaritaw

2012. július 3.

Kiváló hajápoló, fantasztikus illata mellett, hihetetlen puhaságot biztosít. Az illata 2 nap múlva is érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

claudia

2012. június 22.

Még a télen használtam de egyszer bőven elég is volt. Csak fényes lett a hajam, semmit sem ápolt. 1100-ért pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

Barbika

2012. május 19.

ideiglenes megoldásnak teljesen megfelel,jó az illata,és szép lesz tőle a hajam,de a flakon nagyon fura.. teljes izomból kell megnyomni,hogy jöjjön belőle a cucc.. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

csillag

2012. április 19.

a rózsaszín gliss kur termékek előtt használtam, nem véletlenül váltottam, zsírosította a hajam, szép fénye volt tőle, de közel sem annyira mint a gliss kurtól.. A könnyű kifésülhetőségre nem emlékszem, de az illatára igen, nagyon jó.. Kár érte, pedig imádom a Nivea-t, mind test és arcápolás terén... Nagyon jó kis márka...de ezek a rózsaszín hajtermékei (fényspray, sampon, ez a balzsam) nem az igazi. ELLENBEN: ehhez a családhoz tartozik egy hajlakk, ami a világ legjobb hajlakkja...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid