Nivea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilardz, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Hajápolók

Félhosszú, hosszú és fénytelen hajra. Káprázatos fényt ad a hajnak, selymessé és rugalmassá varázsolja azt. Könnyű kifésülhetőséget biztosít

ayeshakari

2012. április 14.

Nem vagyok elájulva tőle különösebben. Nagyon sokat kellett használnom belőle egy alkalommal, és zsírosodott tőle a hajam. Illata kellemes, de nem tudok rá igazán jó pontot adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

appdina

2012. február 8.

Ugyanaz, mint a samponnál: régebben használtam én is, az illatát nagyon szerettem, de elnehezítette a hajamat és nagyon nehezen lehetett kiöblíteni. Ennek ellenére viszonylag sokáig használtam, mert kísérletezgetni sem akartam folyton a hajamon. Igazából kirívóan rossznak sem mondanám, de tény, hogy se káprázatos fényre, se selymes és rugalmas hajra nem emlékszem azokból az időkből, amikor ezt használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 8.

rocksteadycat

2012. január 28.

Elégedett voltam vele, tényleg fényes és selymes hajat csinált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

Elégedett voltam vele, tényleg fényes és selymes hajat csinált.

Bibi

2012. január 25.

Szerettem, de kb.. annyi hatása van mint egy Kallos balzsamnak v. pakolásnak, ezért nem láttam értelmet egy drágább balzsamra költeni. Az illata mindenesetre nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

BloodEve

2012. január 19.

Viszonylag jó balzsam volt, a célnak megfelelt, bár olyan nagyon nem hidratált, mint vártam.Illatra is okés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

Sephira

2012. január 19.

Nekem valahogy nem válnak be a Nivea balzsamok (ezt most használom előtte próbáltam egy másik fajtát). Lehet az én hajammal van a baj, de úgy érzem elnehezül tőle pedig nem rakok sokat és a hajtövemre nem is rakok (más balzsamoknál nem annyira tapasztaltam). Gyémántfényű nem, de egészen fényes lett (azért volt már jobb hajfényesítőm) tőle a hajam. A mostanit elhasználom de több ilyet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

judit87

2011. november 28.

Gyémántfényű nem, de annál inkább korpás lett tőle a fejbőröm.A samponjával együtt használtam heti 3x fél évig.A könnyű kifésülhetőség az igaz rá, de nekem az összes balzsam ezt csinálja.Hemzseg a káros anyagoktól ráadásul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 28.

csokiveroni

2011. szeptember 2.

Nagyon szerettem az illatát, de nekem vmi miatt kiszárította a fejbőrömet és viszketett tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

mellesleg

2011. augusztus 19.

Szerettem használni ezt a balzsamot, a samponnal együtt nagyon szép lett a hajam tőle. Amikor hosszabb volt a hajam, akkor használtam. A sok festéstől eléggé kiszáradt a hajam, ezért manapság ápoló, regeneráló termékeket használok, de elképzelhető, hogy később vissza térek ehhez a balzsamhoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

bstar

2011. augusztus 4.

Nem nehezítette el a hajam, fényes lett tőle. Ha a hajtöveket elkerültem nem zsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid