Nivea

Ár:   711 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 718 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. július 25.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 718 Ft

Ár: 718 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Gabci

2014. május 2.

Nagyon jó ! foltot nem hagy , fincsi illata van, nincs izzadság szagom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Nagyon jó ! foltot nem hagy , fincsi illata van, nincs izzadság szagom.

Moncica

2014. március 28.

Nehezen szarad ugyan de pozitivum h nem csipi a boromet ami mostanaban gyakran elofordul a deoknal .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

renszalai

2013. szeptember 10.

Évek óta használom, ez a kedvencem. Nem hagy foltot, nem lesz izzadtságszagom, szerintem nem szárad lassabban mint bármelyik más golyós deo. Kissé érzékeny vagyok az illatokra, sok deom volt már, de csak ennek az illatát bírom magamon.
Abszolút nem irritál, sima és puha tőle a hónaljam. Meglepődve olvastam a hozzászólásokat, ahol hámlásról és folthagyásról számolnak be.
De nekem ez egy csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

De nekem ez egy csodaszer :)

grosesaxl

2013. május 25.

Nekem bejött ez is,úgy mint a fújós társa. Ugyanaz a véleményem,fincsi illat,elég tartós is,de ezt sem fogom többet venni,alumínium tartalma miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

pont

2013. április 25.

egyáltalán nem hatékony. ráadásul éveket kell várni, mire megszárad.
valaki írta, hogy lehámlott tőle a hónalja. ezt én is tapasztaltam (nem nagyon, épphogycsak de akkoris), eddig azt hittem, hogy a borotválástól lehet, de most már akkor tudom, hogy ettől, mert eddig ilyet nem vettem észre magamon. plusz van benne alumínium is, akkor legalább teljesítene jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

egyáltalán nem hatékony. ráadásul éveket kell várni, mire megszárad.

sissy93

2012. november 13.

A húgom a stiftes változatot használja, neki bevállt. Nekem a spray van meg. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

A húgom a stiftes változatot használja, neki bevállt. Nekem a spray van meg. :)

truska

2012. október 16.

nem az igazi, az illata jó, de meg kell várni amíg megszárad, mert fog, és nem is tart sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

zs.hencsi

2012. augusztus 4.

Sokszor újra vettem már, szeretem. Hatásos, jó az illata és nekem nem hagy foltot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Lisa2112

2012. július 14.

Közepesen jó izzadásgátló, az illata nagyon jó. Nekem mintha a ruháimat kicsit befogta volna... Sajnálom hogy ennyi káros összetevő van benne.:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

szanii

2012. április 29.

Azt írja, hogy 48 órán át hat. Nekem egy 6 órát kibír intenzíven, nem izzadok (ha izzadok is, keveset) és az illata is jó. Egyedül a kiszerelés ami annyira nem jó, hogy üveg-beütésű, és tipikusan azok közé tartozok, aki mindent lever, tehát félek hogy tönkre teszem .:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 29.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil