Nivea

Ár:   711 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 718 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. július 25.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 718 Ft

Ár: 718 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

verebia

2012. április 20.

Az illata finom, a hatása szerintem nem egy nagy szám. Egy nehezebb, futkorászós napot nem bír ki nekem (érdekes, a fújós változata jobban teljesített)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Cu2tka-baba

2012. február 26.

Illatot és tartósságot tekintve 4-es. De így is megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Illatot és tartósságot tekintve 4-es. De így is megvagyok vele elégedve.

krekuci

2012. február 5.

Nekem ez is bevált,ahogy az összes Nivea golyós deo.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Nekem ez is bevált,ahogy az összes Nivea golyós deo.:)

Nyuszi1

2012. február 3.

Legjobban ezt szerettem, de mióta rosszakat olvastam a Nivea-termékekről, inkább az alumíniummenteset keresem. Igaz, drágább, de hosszú távon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 3.

nettike

2012. január 21.

Jó illata van ,és hatékony izzadásgátló deo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

Jó illata van ,és hatékony izzadásgátló deo.

kiskozmi

2012. január 21.

Kellemes az illata,de más jót nem tudnék említeni.Nehezen lehet kicsalogatni és nem is váltotta be a hozzá fűzött reményeket.A kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

BloodEve

2012. január 19.

Sprayváltozatát használtam, először alkalomszerűen, később gyakrabban, de nem volt hatékony. Illata diszkrét, de ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

Halfway

2012. január 15.

Szeretem, az illata is finom. Az igazi,nekem való dezodort még nem találtam meg,de ez szorosan mögötte áll. Azt hiszem legközelebb valami natúrkozmetikumot is ki kellene próbálnom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

narancsfavirág

2011. augusztus 25.

Nagyon szeretem a nivea dezodorokat, főleg az illatuk miatt. Viszont a golyós dezodortól lehámlott a hónaljam, többször is :s
A fújós változatnál ez nem fordult elő, na de az nem valami környezetbarát...
Most már csak alkalomszerűen használom, de akkor jól működik.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 25.

A fújós változatnál ez nem fordult elő, na de az nem valami környezetbarát...
Most már csak alkalomszerűen használom, de akkor jól működik.:)

sisu69

2011. augusztus 2.

Elégedett vagyok vele. Nagyon fincsi illata van, néha ugyan újra kell kenni nap közben, de összességében elég hatékony izzadásgátló. Amióta használom, a hónaljam sokkal simább, ez megkönnyíti a borotválást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil