Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. augusztus 12.

Kategória:   Dezodorok

szilvia.bano

2015. január 26.

Kellemes, visszafogott illata van, egy időben használtam. Jó dezodor, és csak azért 4 csillag, mert amikor felviszem a bőrömre, nedves érzést hagy maga után, emiatt jobb a fújós dezodor. lehet, hogy megpróbálom majd ugyanennek a fújós változatát, mert az illatát szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

körtevirág

2014. december 30.

Eddig ez vált be a legjobban, visszafogott, tiszta illat és alapvetően jól teljesít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

dinolips

2014. szeptember 13.

számomra bevált, tetszik h alig van illata, hatásos is, hőségben, sportoláskor, vizsgaszituációban is jól teljesített.

UPDATE: ezen a nyáron kudarcot vallott...nem tudom mit változtattak rajta, elhasználni se tudtam, mert annyira nem működött...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

angie97

2014. szeptember 11.

Nagyon rossz ötlet volt, egy förtelem, pláne ha emberek közé akarok menni. egy lightosabb tesi után már fújhattam be magam újra(mással), olyan szagom volt mint egy tornacsarnoknak. Tesimentes napokon elmegyeget, de van hogy este büdösebb vagyok mintha nem is használtam volna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

kpityike

2014. március 14.

Számomra ez A DEO. Kellemes diszkrét illattal, egész nap tartó hatással. Többször próbálkoztam mással, márkán belül és kívül, egyik sem jött a közelébe sem. Nálam alap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

women

2014. január 23.

Imádom az illatát, de nekem egy egész napot nem tart, ezért otthon használom hétvégén leginkább, munkába kicsit erősebb izzadásgátlóra van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

hulcsi

2014. január 22.

Kizárólag ezt az egy típust használom legalább 5 éve. Eltévelyedve néha kipróbáltam más nívea illatot, de mindig visszatértem. A legjobb!!!
Előnye...tökéletesen gátolja az izzadást, akár 24 órán keresztül is. Az illata pont olyan, hogy mellette egy parfüm is elfér.
Hátránya..tényleg nehezen szárad, mondjuk egy stick-hez képest, de ezt tudom és ennek megfelelően időzítem a használatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

lorik.laura

2014. január 10.

Nagyon jó! Nem is kell tovább keresni a tökéletes golyóst :D Az illata isteni, és egész nap véd az izzadság szagtól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

f.eniko

2013. december 23.

Isteni illata van még nap végén is érzem magamon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Isteni illata van még nap végén is érzem magamon :)

Pampilla

2013. december 2.

Most használtam el,és én teljesen meg vagyok elégedve vele,na jó annyi hogy felkenés után picit nehezen szárad,várni kell a a felöltözéssel,de mivel előbb úgyis sminkelni megyek (melltartóban vagy trikóban) ezért az az idő pont elég neki,így nem okoz nagyobb gondot.Az illata nagyon diszkrét,nap közben már egyáltalán nem érzem,a kellemetlen szagok sem jönnek elő,úgyhogy megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 2.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.