Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. augusztus 12.

Kategória:   Dezodorok

Földes Anett

2013. augusztus 30.

Nem a legrosszabb, de nem is a legjobb golyósaim közé tartozik. Az izzadtságszag átüt rajta, akár 1-2 óra mulva is, és nem is kell fizikailag megerőltetnem magam hozzá.
Az illata nagyon jó! De sajnos amikor használom, nap közben mindig érzem, hogy elmegy büdös irányba a hónom alja. Pozitívum, hogy könnyű lemosni, nem maradok ragacsos utána. Viszont napközben elég nedves érzet van amikor melegebb van. Ez a jobb golyósaimnál nem fordult elő. Adok neki 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

ReKata

2013. július 11.

Ősidők óta ezt használja a család, ahogy én is egy-két eltévelyedéstől eltekintve. A lehető legjobb választás: illat, dezodoráló hatás, tartósság. Nem vagyok egy izzadós típus, de sokat sportolok és mégsem hagy cserben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

diana35a

2013. május 24.

Imádom a púderes illatát. Örök kedvenc, fehér, egyszerű kiszerelésben, az összetevőit jobb ha nem is tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

whyteangel

2013. április 27.

Teljesen semleges érzéseket kelt bennem ez a termék. Ugyanazt hozza, mint az összes Nivea golyós dezodor, de nem szerettem bele annyira az illatába, hogy ragaszkodjak hozzá. Ha nincs más, akkor ez is megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

orsipanka

2013. április 16.

Jó volt az illata és az izzadást is gátolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 16.

Jó volt az illata és az izzadást is gátolta.

serpentbreath

2013. április 7.

Régen nagy kedvenc volt, ezelőtt olyan 20 évvel :). Az illatát azóta is szeretem, de már nem használok illatosított deókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

Babooca

2013. március 31.

Anyukám kedvence ősidők óta, nehezen cseréli le, és ha le is cseréli mindig visszavált erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

jns.melinda

2013. január 30.

A hatása egész jó, bár az illatát nem szeretem, engem rovarriasztóra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Alice83

2012. december 7.

sokáig használtam, de elnézve az összetevőket már bánom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

sokáig használtam, de elnézve az összetevőket már bánom..

Izubabyke

2012. szeptember 15.

A Nivea izzadásgátlói közül az abszolút kedvenc, nekem teljesen bevált. Az illatáért pedig rajongok, egy parfüm mellett is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.