Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. augusztus 12.

Kategória:   Dezodorok

durczi

2011. szeptember 26.

Ezt a dezodort korábban csak pumpás változatban használtam, de azt a kedvenc drogériám valamiért már nem forgalmazza. Ekkor próbáltam ki -- kezdeti idegenkedésem ellenére -- a golyósat ugyanabból az illatból. Nekem többé-kevésbé bevált, az illata kellemes, de ha tartósan érezni akarom, gyakrabban kell használnom, mint annak idején a pumpásat. A "48 órás izzadásszabályozást", ami a csomagolásán újabban olvasható, viszont mindenképpen túlzásnak tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 26.

nemesanita

2011. augusztus 12.

Először nekem sem tetszett.Aztán valakin megéreztem,és kérdeztem töle mivel van befújva olyan jó illata van.Hát semmivel nem volt,hanem ezt éreztem rajta.:) Azóta újravásároltam már sokadjára és nekem ez lett az egyik kedvenc izzadásgátlóm.(ezen kívül ennek a változatnak a krémdeóját és a Rexona Nutritive golyós deóját is imádom.Számomra ezek a "best of"izzadásgátlók!! )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 12.

strawberry92

2011. augusztus 12.

Nem a legjobb. 1x használtam ezt a deót és nem szándékozom újravásárolni. 2-3órát talán ha véd az izzadás ellen. Az illata viszont tetszik nagyon, de pár óra után már nem az illatát lehet érezni...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 12.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.