Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

salimar

Korcsoport: >54
2018. április 21.

Szuper arclemosó, maradéktalanul leszedi a a sminket, nem csip, nem irritál, a használata után nincs ragacsos érzés az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 21.

candus

2018. április 20.

G-napokon szereztem, kuponnal nagyon megérte, de szerintem anélkül is :) Új első helyezettet hirdettem a képzeletbeli dobogómon; még a Mixa micellás vizét is kenterbe veri. Tökéletesen lehoz mindent, gyönyörűek az összetevői és nincsen az a klasszikus, dohos-rohadt micellás víz szaga. Ennél maradok szerintem örökre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

dorottya96

2018. április 17.

Teljesen illatmentes, ami nagyszerű. Mivel először szemfestéklemosóval szedem le a sminkem, így ezt csak áttöroésre használom, de nem irritál (ellentétben a rózsaszín garnierrel) úgyhogy szerintem jóban leszünk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Kacsuuszh

2018. április 17.

Sok micellás vizet próbáltam már, valahogy mindegyik használata utána zsírosodott a kombinált bőröm, még attól is amelyiket direkt zsírosodás ellen fejlesztették ki. Végre egy micellásvíz, ami nem csak tisztít, de utánna hosszan zsírmentes a bőröm. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Kingácska0807

2018. április 15.

A szempillaspirállal megbirkózik, egész szépek az összetevők,de nekem hagy egy fura réteget, és ici-picit irritálta a szemem. Összességében nem rossz, 50 %-os kuponnal nem volt akkora pénzkidobás, de nem fogom újravenni, odaajándékoztam egy kedves Barátnőmnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.