Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Zsuzsi216

2019. november 11.

Nagyon szeretem. Előtte pont a rózsaszín Garnier-t használtam és alig vártam, hogy elfogyjon.
Ez soha nem csípte sem az arcom, sem pedig a szemem.
Erősen nem sminkelem magam, ezért azzal nem kell megküzdenie.
Nyilván van nála jobb is, de ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Ez soha nem csípte sem az arcom, sem pedig a szemem.
Erősen nem sminkelem magam, ezért azzal nem kell megküzdenie.
Nyilván van nála jobb is, de ár-érték arányban jó.

schnau.adelle

2019. november 7.

Még mindig a Garnier micellás vize a kedvencem, évek óta azt veszem újra...
ez sem rossz termék, de nekem nem az igazi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Még mindig a Garnier micellás vize a kedvencem, évek óta azt veszem újra...
ez sem rossz termék, de nekem nem az igazi :(

Melinda8

2019. november 7.

Nem tudom megszokni a ferde kupakját! Végzi a dolgát, de a szememnél csíp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

Nem tudom megszokni a ferde kupakját! Végzi a dolgát, de a szememnél csíp.

Dius1991

2019. október 29.

Minden nehézség nélkül gyorsan és alaposan távolítja el a sminket az arcomról. Nem csíp, nem irritál, szóval bátran ajánlom, én nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

erdspetra

2019. október 28.

A sminket leszedi. A vizallo szempilla spiral sem jelentett problemat. Mindennapos arc tisztitasra hasznalom es nem okoz pattanasokat .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

orsesz

2019. október 28.

A sminket leszedi rendesen erőlködés nélkül, de a szemem nem szereti. Nem csípett, de mégis könnyeztem tőle. Tetszett az összetevőlista, de így szemfesték lemosására gyakorlatilag alkalmatlan.
Pattanást nem okozott, kiszerelése sokáig elég. Nagy nehezen elhasználtam, de újra nem veszem, nem nagy cucc, viszont nem is olyan rossz, mint a garnier.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

vadcseresznyefamag

2019. október 25.

Nagyon szeretem. Gyönyörűen tisztít, a vízálló sminket is könnyen leszedi, nem kell dörzsölni nagyon. Mindennapos arctisztitásra is használom, beszereztem mini verziót is belőle ami minden táskában elfér, de otthonra is praktikusabbnak tartom abból használni mint az óriás flakonból.
Az is tetszik, hogy nincs parfümözve, illatmentesnek éreztem. (A kendőjéről ez már nem mondható el)
Nem ragad, és tényleg nem hagy olajos réteget a bőrön. Újraveszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Nem ragad, és tényleg nem hagy olajos réteget a bőrön. Újraveszem

ifju15

2019. október 22.

Szerintem teljesen jó micellás víz, nem csípi a szemem, nem irritál. Nekem ez a micellás víz hozza a Garnier rózsaszín kupakos micellás víz szintjét! Sőt, talán jobb is🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Kittuuusss

2019. október 17.

Ajándékba kaptam ezt a termeket,semmilyen tapasztalatom nem volt előtte Nivea micellas vízzel ,de el kell mondani ,hogy egyszerűen tökéletes.gyonyoruen leszedi a sminket,jó a bőrömnek is☺️Ráadásul nem csípi a szemem egyáltalán.(ez a garnierre nem igaz)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Ziiman

2019. október 14.

Szeretem ezt a micellás vizet. Könnyen leszedi a sminket, nem csípi a szemem, nem okoz pattanásokat. Teljesen jó, megéri az 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.