Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

gyongyikeolasz

2019. október 13.

Egyik kedvenc micellás vizem. Szépen eltávolítja a sminket és nem hagy maga után ragacsos érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 5.

Szépen leszedi a sminket, nem irritál. Nem a kedvencem, de ott van a Top listán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 5.

fanni81

2019. szeptember 29.

A nem vízálló sminket szépen leszedi. Nem irritál. Újravevős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

A nem vízálló sminket szépen leszedi. Nem irritál. Újravevős

gorogrenata94

2019. szeptember 29.

Gondoltam kipróbálom milyen extrát tud nyújtani ekkora reklám és ilyen ár mellett, de számomra csalódás volt. Nehezen és nem teljesen távolítja el a tartós sminket, ráadásul utána nincs az a friss, tiszta érzés sem az arcomon mint egyes lemosók után. Én legközelebb biztos nem ezt a terméket választom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

greetii

2019. szeptember 24.

Nagyon minimálisan sminkelek így én könnyen el tudom vele távolítani a sminket,minden este és reggel használom nekem bevált, a lemosható arcmaszkokat is inkább ezzel szedem le,vattapacsra teszek belőle kicsit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Kittusch

2019. szeptember 20.

Sminkelni nem szoktam, de napi rendszerességgel használom. Hiába napjában többször, talán az általános "piszkot" se mossa le, mert ugyanúgy kipattog a bőröm. A maszkok lemosása után át szoktam törölni az arcom ezzel is, hogy leszedje a maradékot, amit nem tudtam lehúzással, lemosással eltávolítani a pórusokból. Viszonylag sok kell, 3-5 vattakoronggal is, de szedi utána is. Nem tudom, hogy sminkkel el tudna e bánni, főképp egy erősebb, tartósabb "darabbal".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Eugenia30

2019. augusztus 17.

Az alapozó, szemhéjfestéket, rúzst szépen leszedi, de a nem vízálló szempillaspirállal nem tud mit kezdeni. Használat után a szemem pandás maradt az elmaszatolódott szempillaspiráltól. Van ettől jobb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Lepketanonc

2019. augusztus 10.

Eddig még nem találkoztam olyan sminklemosóval, ami 100%-osan lehozta volna a vízálló szempillafestékemet, de összességében tetszik, ahogy leszedni ez a termék a 90%-át. Kicsit zavar, h mindig össze kell rázni a fázisokat, de elviselhető. Ilyen árkategóriában ajánlom, a szememet se csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

dorottyacs

2019. augusztus 7.

Új kedvencem! Kiválóan eltávolít bármilyen tartós sminket szemen is kitűnően működik nincs semmi irritáció a használata közben. Igencsak problémás bőrömre is pozitív hatással volt, sminklemosás után nincs az a ragacsos érzés, tisztának érzem a bőröm. Újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Sparklingdiamond

2019. augusztus 3.

Óriási hype volt körülötte,ahogy befutott én le is csaptam rá.
Sajnos nekem nagy csalódás...leszedi a sminket,de maszatolva,nem éreztem olyan “frissitően” sem áttörlés után az arcomat, de kezdem már azt hinni, hogy ha az ember sima vízzel tenné ezt hasonló csomagolással persze,akkor nem lenne sok különbség.
Nagyon nehezen fogyott nekem nem sokat ért.Érdemesebb inkább gyüjtögetni, és venni egy Bioderma micellás vizet,mert ott elég látványos a termék hatékonysága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Óriási hype volt körülötte,ahogy befutott én le is csaptam rá.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.