Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Sminker

2019. augusztus 3.

Imádom. A sminket eltávolítja, de ha nincs rajtam akkor is, este átmosom vele a fejem, mert nagyon szép lesz tőle a bőröm. A pirosságomat csökkenti, pattanásokat is enyhíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

zsoxcore

2019. augusztus 1.

Szuperül eltávolította a sminkmaradványokat, nem allergizált, nem csípte a szemem/arcom. Nem hagyott ragacsos réteget maga után, nem lettek tőle pattanásaim. Szerettem, jól végezte a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

sackoka

2019. július 12.

Eltávolítja a sminket, de nekem nagyon csípi a szemem, ezért nem szeretem használni! El fog fogyni szép lassan, de azért nem akkora csodaszer, mint amennyire az elején hirdették.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

bija

2019. július 11.

Hú még tesztelésre kaptam, nagyon sokáig elég volt.
Nem csípte a szememet, leszedte a sminket, árban megfelel, többet egy micellás víztől én nem várok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Hú még tesztelésre kaptam, nagyon sokáig elég volt.

vildiko

2019. július 10.

Nekem nem távolította el a vízálló szempillaspirált, maradok az eredeti kék-átlátszó változatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

szilvida

2019. július 8.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Többedjére veszem újra, szerintem az eddigi általam használt micellás vizek közül ez a legjobb. Nagyon jól tisztít, hatékonyan, gyorsan, nem ragad utána a lr arcbőröm. Azt kapom tőle, amit elvárok.Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 8.

LucaDominika99

2019. június 26.

Nagyon jó választás volt, jól végzi a dolgát, kellemes, puha érzetet hagy a bőrön, de nem zsíros. A sminket makulátlanul eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

ZsokaN

2019. június 12.

Tartós smink eltávolítására vettem, de nem csalódtam benne. A legjobb, hogy nem hagy zsíros nyomot a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

avealena

2019. június 4.

Nekem nagy csalódás, akkora volt körülötte a felhajtás, hogy már szinte tényleg elhittem, hogy jó. Egyáltalán nem hozza azt, ami fel van tüntetve a leírásban. Igenis hagy maga után egy réteget a bőrön, nem távolítja el könnyen még azt a szempillaspirált se, ami nem vízálló. Ami a legrosszabb és velem még sose fordult elő az az, hogy irritálja a bőrömet eléggé durván, főleg a szemem környékén csíp nagyon, ezért nem is igazán merem használni. Ennek ellenére annyi esélyt adtam már neki, lassan használgatom néha, de mindig rájövök hogy inkább a kukát érdemelné, minthogy tovább próbálkozzak vele. Azért nem egy csillagot adok, mert persze leszedi a sminket, de közel se olyan hatékonyan mint ahogy az ígérve van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

gre05

2019. május 27.

Könnyen eltávolítható vele a smink, puha, sima bőrt hagy maga után. Szerintem megfelelő választás sminkeltávolításra. Kicsit azért drága, de cserébe nagyon sokáig elég kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.