Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Memi1001

2019. május 25.

Én szeretem. Használat után tisztának érzem az arcom. Kupon napokon szoktam beszerezni így az ára is baráti. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

BRebi

2019. május 24.

Megfelelően leszedi az arcomról a sminket, nem hagy rajta réteget, azonban a szememet nagyon csípte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

labanczlaura0502

2019. május 22.

Számomra nem nyújtja amit szeretnék, nagyon sok vattát kell elhasználnom vele, hogy megfelelően el tudjam távolítani a sminket. Egyébként nem szárít, nem csíp, semmi problémát nem okoz, de találtam tőle jobb alternatívát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

pigglypig

2019. május 21.

Fene tudja, miért, de nekem ez jobban bejött, mint a rózsaszín Garnier... mindkettő színtelen, szagtalan, nekem nem csíp/irritál egyik sem, réteget sem hagynak, és mégis. Ez után a Nivea után kellemesebb, tisztább érzetű az arcom egy fokkal, mióta megvan, szívesebben nyúlok érte, mint a Garnier után. Utóbbiból kettőt vettem Glamour napokon, ebből csak egyet (próbáljuk ki alapon), de már bánom, hogy többet nem hoztam el. No majd legközelebb :)

Ja, még így pluszban muszáj megjegyeznem, hogy szerintem szuper a csomagolás dizájnja. Nagyon tetszik ez a fekete flakon és rajta a pink betűk, olyan kis csajos lett tőle, jól mutat a polcon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Emma91

2019. május 20.

Közepes tudású micellás víz, ennél van jobb. Azért hagy film réteget, és nem olyan hatékony, és gyors mint ahogy reklámozzák. Biztos hogy nem veszem újra😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Babuus

2019. május 20.

Egyszer vettem a niveanak ezt a micellas vizét. Szepen eltávolítja a sminket, a szennyeződéseket a bőrről. Viszont nekem egy ragacsos réteg keletkezett az arcokon a használata után. Muszáj voltam arcot mosni használata után. Egyébként megfelelő a termék ha valakit ez nem zavar. Én a nivea ég másik micellas vizet választottam ezután következőnek. Nem vettem újra a termeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

szabocinti93

2019. május 18.

Nagyon szeretem. Nem csíp, tökéletesen teszi a dolgát. És végre valahára nem csavaros a kupakja hanem pattintós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

nellory816

2019. május 16.

ledöbbentem azon, hogy mennyire szar ez a termék. a sminkemet csak szétkeni de nem távolítja el, csípi a szemem... A Balea-s is jobb volt ennél, egyáltalán nem éri meg az árát..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

heeyroxannee

2019. május 8.

Soha többet hozzá nem nyúlok még a flakonjához sem! Nekem rettentően csípte az egész arcom, a szememről nem is beszélve. A használata után foltokban pirosodott a bőröm, és a sminkemet sem szedte le. Nekem nagyon nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Rika0419

2019. május 7.

Nem szárít, finom az illata és hatékony! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Nem szárít, finom az illata és hatékony! Nagyon szeretem!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.