Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

OneDa

2019. április 4.

A szemem csípi, brutál olajos érzést hagy, és a nem vízálló sminket sem szedi le maradéktalanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Konszuelita

2019. március 27.

A bőröm szárítja, a szemem csípi. A Garnier még mindig jobb!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

A bőröm szárítja, a szemem csípi. A Garnier még mindig jobb!!!

ketnajairotkiv

2019. március 24.

A méregdrága, és nem mellesleg keserű ízű, DE MÉG ÍGY IS ÖRÖK KEDVENC Bioderma Sensibio micellás vizem helyett kerestem egy megfizethető és kellemes pajtit :D A vízálló szempillaspirállal kicsit meggyűlik a baja, de megbocsájtható neki a szép összetevői miatt. Finom puha lesz tőle az arcbőröm, jól tisztít, nem szárít, nem csíp ÉS NEM KESERŰ! :D Ár-érték arányban főleg, de amúgy is egy kis csoda termék, biztosan újra fogom venni <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Beus1995

2019. március 23.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen eltávolítja a sminket. Az érzékeny bőröm is szereti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

LedaKoszegi

2019. március 19.

Maximálisan eltávolított minden sminket az arcomról, nem csíp. Gyors és hatékony. Nagy kiszerelés, így viszonylag sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Manett2

2019. március 19.

A szememről leszedi a sminket teljes mértékben, illetve az arcomról is eltávolítja a szennyeződéseket. Egyáltalán nem irritál, már másodjára vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

pingu

2019. március 19.

DM Boxban kaptam egy 400 ml-s kiszerelést. Őszintén szólva alig várom, hogy elfogyjon, a Garnier micellás víz nyomába se ér nálam. Az én arcommal nem kompatibilis sajnos. A sminket se szedi le teljesen, és még csíp is. Nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

tyukanyo

2019. március 17.

Sajnos égeti a bőröm. A sminket egyébként szépen leszedi és nem leszek tőle pattanásos. Nem szárít, de mindig lemosom és hidratálok is utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

RonjaR

2019. március 17.

Jó kis termék: szépen tisztít, nem irritál, nem ragad, nem szárít. Nálam még mindig a Garnier áll az első helyen, de ezzel sincs baj, ráadásul szépek az összetevői is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

kismadár

2019. március 12.

Sminklemosás után használom, maradék smink és szennyeződés eltávolítására. Tökéletesen leszed mindent, nem irritál, nem szárít, nem hagy ragacsos utóérzetet, bár én ezt is leöblítem vízzel, nem hagyom az arcomon. A Biodermának semmi sem ér a nyomába, nálam az az 5 csillag, így ez 4. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.