Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

toronikolett

2019. március 12.

Nagyon jól leszedi a sminket, nem csíp, nem hagy ragacsos nyomot, már 3x újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

aji101

2019. március 11.

Nem éri meg az árát. Akciósan vettem, de még így sem. Nem tisztít rendesen. Nehezen csúszik a bőrön a vattakorong, nyikorgós érzésem volt használat közben. Utána pedig tapadós érzetű volt a bőröm. Nem veszem újra, sőt lehet, ki is dobom, ami van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

florien

2019. március 10.

Nehezen szedi le a sminket, amit le is szed elkeni másfele az arcomon. Azon túl irritál is. Sajnos nem jött be :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

renata89

2019. március 8.

DM kedvencek dobozban volt benne, először próbáltam, nekem bevált, nagyon könnyen leszedi a sminket, nem irritál, nem ragad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Miliana

2019. március 2.

L'oreal mici víz helyett vettem legutóbb, kuponnal, Glamour vagy Joy napokon. A kiszerelés elég nagy, egy kicsivel talán kevésbé fogy mint a L'oreal, a hatása ugyanaz, nem irritál, nem csíp, nem folyik ki tőle a szemem, zavaró réteget nem hagy a bőrömön (habár én vízzel öblítek, azzal fejezem be a arctisztítást), és nagyjából leszedi a sminket. Mivel nekem ez csak egy lépés az arclemosási rutinomban, nem zavar, ha esetleg nem tudok vele makulátlanul eltávolítani mindent (nem is ez a célom; vagy ezzel kezdek, hogy fellazítsam a nap végén a sminkemet, utána jöhet a mélytisztítás, vagy pont fordítva).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

preka

2019. február 27.

Hmm. szóval. nem rossz.
Sajnos nekem elég nagy elvárásaim voltak, mivel annyira hype-olták. Előtte Biodermát használtam, ami amúgy verhetetlen. és azzal összehasonlítva elég gagyi. árához képest, viszont nem rossz. Szóval - vegyes érzések. matt rúzst nem hozza le egykönnyen, kell kicsit rángatnom a számat, de tényleg nem hagy fura érzetet maga után, viszont nem is vagyok elájulva. 1x jó volt, visszatérek Biodermához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Hmm. szóval. nem rossz.

edina.zsengeller

2019. február 25.

Glamouron vettem, nekem bevált, bármilyen sminket lehoz, nincs fura érzet utána, nem bántja a bőröm sem, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

96viktoria

2019. február 25.

Ezt vettem most mert amit használok nem volt a boltban. Nem mondanám, hogy rossz termék de nem is a legjobb, nehezen hozza le a mattos rúzsaimat és az alapozót is.
Maradok a Garnier micellás vizein.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

Maradok a Garnier micellás vizein.

Selby

2019. február 24.

Sok micellás vízet kipróbáltam már de idáig ez volt e legjobb.Folyamatosan újra veszem,sokáig elég és nagyon szépen eltávolítja a sminket,nem csíp,nem irritál,kellemes vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

adi99

2019. február 24.

Eddig Bioderma lemosót használtam de Dm kedvencekben volt és úgy voltam vele ha már itt van kipróbálom, mert eddig nem volt különösen érzékeny a bőröm és nem csípte semmi. Hát ez a "cukiság" sajnos igen. Nem is kicsit. A szemem környékét eléggé. A sminkem sem éppen gyorsan szedi le, a spirállal is eljátszik jóóó sokáig. Sajnos nekem nem vált be maradok a Biodermánál de azért ezt itthon ellötyölöm aztán egyszer csak elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.