Nivea

Ár:   1291 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1291 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: jegaevi, Módosítva: 2015. június 29.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1291 Ft

Gyorsan felszívódó,különösen könnyü formulája puhává és rugalmassá varázsolja a bõrt.Tengeri ásványokkal és Hydra IQ-val gazdagított összetétele hosszan tartó hidratálást biztosít.

Ár: 1291 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: Giorgio007
Állapot: Új, bontatlan csomagolású, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Nikolett1985

2016. augusztus 31.

Ajándékba kaptam, már többször újravásároltam. Gyorsan felszívódik, kellemes érzést ad. Azonban télre egy sűrűbb testápolót kell használnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Eszti0206

2016. augusztus 20.

Nekem kedvencem lett! Télen nagyon száraz szokott lenni a bőröm, és kb három használattal teljesen rendbe hozza. A nőverem a sarkára szokta használni, és szerinte is csodálatosan puhít es hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

horsy

2016. augusztus 5.

Az illata számomra egy picit alkoholos volt,és nem szívódott fel hamar.A hidratálása nekem kevés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Sheila

2016. augusztus 4.

Utálok a testápolókkal tökölni, nem bírom ha várnom kell az öltözéssel v félóráig dögönyöznöm magam amíg beszívódik v ragad. Bőröm se száraz különösebben, csak néha jólesik rá vmi illatos kence zuhanyzás után. Na mindezeket figyelembe véve nekem ez tökéletes cucc. Tejes-vizes-folyós állag, és ahogy ígéri: gyorsan beszívódik, kellemes tipikus Nivea illat. Nekem bevált, extra száraz bőrűeknek kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Ariel001

2016. augusztus 1.

Szuper termék, páromnak a mániája hogy gyorsan beszívódó testápolót vegyek neki, nem viseli el ha sokáig ragad vmitől. Jelentem megtaláltam, én is ezt használom, nem is keresgélek tovább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

szigabika

2016. július 27.

Nagyon szeretem ezt a krémet főleg nyáron, gyorsan beszívódik és jól hidratál. Az egyik kedvencem, ami mindig megtalálható a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

minus8

2016. július 14.

A pumpás változatát vettem, mert szeretem, hogy így kényelmes használni és nem kell beleturkálni a krémbe, vmint kijön az utolsó cseppig. Az illata vmi isteni, nekem nagyon bejön. Állagra könnyű, hamar beszívódik. A száraz bőrömet kiválóan hidratálja, még másnap is érezni a hatását. Nálam csillagos ötös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

generalnagy

2016. július 11.

Nekem nagyon bejött ez a testápoló, kellemes Niveás illatú, kissé folyós állaga van, de szerintem pont emiatt szívódik be olyan gyorsan. Így nyáron pont ez kell nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Brigiiii

2016. június 30.

Nagyon elégedett vagyok vele , szinte azonnal felszívódik és a bőröm selymes lesz tőle :) biztosan újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 30.

HardCandy092

2016. június 16.

Nekem bevált. Nem szeretem a lassan felszívódó, ragadós testápolókat és ez nem is az, viszont meglepően hidratál. Nyáron kellemes hidratálsra szerintem pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.