Nivea

Ár:   1291 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1291 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: jegaevi, Módosítva: 2015. június 29.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1291 Ft

Gyorsan felszívódó,különösen könnyü formulája puhává és rugalmassá varázsolja a bõrt.Tengeri ásványokkal és Hydra IQ-val gazdagított összetétele hosszan tartó hidratálást biztosít.

Ár: 1291 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: Giorgio007
Állapot: Új, bontatlan csomagolású, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Egypt

2014. október 7.

nagyon elégedett vagyok! nem ragad, azonnal hidratál, finom az illata! újravenném :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

pottyos.zebra.97

2014. augusztus 9.

Utáltam testápolót használni, mert mindig is idegesített a krémek lassú beszívódása, némelyik pedig ragacsos érzetet is hagyott maga után. Na ez nem ilyen! :) A jellegzetes Nivea illat mellé egy nagyon kellemes, kissé folyékony állag társul, aminek hála, gyorsan beszívódik a csodaszer. Jól hidratál, nem hagy zsíros érzést maga után, az ára sem rossz, viszont ha találok, legközelebb inkább pumpás kiszerelésűt veszek, mert a híg állaga miatt a kupakos megoldás nem túl praktikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

tátombák

2014. július 10.

Egy kis teszter méretűt (30 ml) vettem meg, hogy könnyen magammal hurcolhassam, de sajnos ez is nagyon lassan fogy. Nem szeretem használni, mert hiába elég a hidratálása, de eszméletlenül zsíros, olajos érzetet hagy maga után, ami fél óra elteltével sem szívódik fel. Az illatával egyébként nem lenne baj, finom krémszerű, mint ha nem is lenne benne illatanyag.
A kis tubusa miatt megtartom, és elhasználom, más pozitívumot nem tudok mellette mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

animania

2014. április 27.

Olyan testápolót kerestem, amely hamar beszívódik, de hiába vettem meg többet is, egyik sem volt elég gyors :) (az a "zuhanyzás után felkenem és már öltözhetek is" típus). Aztán ezt ajándékba kaptam és megtaláltam az igazit, imádom :) Nagyon hamar beszívódik, nem hagy zsíros nyomot, azonnal öltözhetek, az illata is kellemes. Engem hidratál is. Ritkán testápolózom, mert sajnálom rá az időt, de erre mindig találok pár percet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

blanche-neige

2014. április 4.

Tényleg nem tesz eleget az express hidratálás névnek, minden nap jó alaposan be kell kennem magam és ha kihagyok 1-2 napot már hámlik a bőröm. Jó pont neki, hogy gyógyulnak tőle a sebek a szőrbenövéstől a lábamon és nem is gyullad be több tüszőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

ewelin010

2014. március 17.

Szeretem mert NIVEA és itt sajnos ki is fújt...Expressz hidratálás? Nekem sajnos nem.Ajándékba kaptam ,de ha én keresnék testápolót biztos nem ez landolna a kosaramban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

sihaya

2013. december 30.

Szerintem nem nagy szám, anyumét használtam pár napig, híg, könnyen kenhető, tényleg gyorsan beszívódik, de alig hidratál, kb. mintha vizezett testápolót használnék, és az illata is elég mű... Biztosan nem fogok ilyet venni, nem hozza a megszokott "Nivea minőséget".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

dudika

2013. november 14.

Ennél rosszabb testápolóval én még nem találkoztam. Azért vettem meg mert eddig a Nivea termékekben nem csalódtam de ennek az illata olyan mintha romlott lenne felkenés után gy nagyon irritáló réteget hagy a bőrömön, piros pöttyös lettem tőle és viszkettem, ráadásul szinte le is tudtam kaparni a bőrömről.. Anyukámnak adtam, neki nincsenek ilyen problémái vele. Ezért és a pumpás kiszerelése miatt adok neki 1pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Lunita

2013. szeptember 1.

dm-ből mintám volt,majd kaptam nagyban is,ami pumpás.
Nehezen ment el,mert a kezdeti finom illat egy irritáló csömör lett.
A pumpába is belekötött a végén...hatása cserébe nem volt túl kiemelkedő..nekem mintha púderes réteg lett volna a bőrömön utána,ha keveset kentem,akkoris.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 1.

dm-ből mintám volt,majd kaptam nagyban is,ami pumpás.
Nehezen ment el,mert a kezdeti finom illat egy irritáló csömör lett.

Pampilla

2013. augusztus 26.

Nálam sokáig állt a polcon és várta sorát,tartogattam télire,mert azt gondoltam hogy ez egy sűrű állagú hidratáló.De aztán elfogyott az épp aktuális kókuszos Baleás testkrémem,gondoltam fürdés után éjszakára talán jó lesz.Legnagyobb meglepetésemre,már felkenéskor is kellemes volt az állaga,és szinte azonnal beszívódott.Nagyon jó illata van,mint a Niveáknak általában.Másnap reggel pihe-puha selymes bőrrel ébredtem,ami kitartott a következő zuhanyozásig,sőt még utána is éreztem a bőrpuhító hatását.Nekem kellemes csalódás volt ez a testápoló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.