Nivea

Ár:   1291 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1291 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: jegaevi, Módosítva: 2015. június 29.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1291 Ft

Gyorsan felszívódó,különösen könnyü formulája puhává és rugalmassá varázsolja a bõrt.Tengeri ásványokkal és Hydra IQ-val gazdagított összetétele hosszan tartó hidratálást biztosít.

Ár: 1291 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: Giorgio007
Állapot: Új, bontatlan csomagolású, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Missglamorazzi

2012. november 20.

Most a kedvenc testápolóm, pumpás kiszerelése higiénikus, egyszerű, a krém gyorsan beszívódik, és jól hidratál. Meg vagyok elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Mse

2012. november 8.

Az illata zseniális. Pont annyira hidratál, amennyire az én bőrömnek szüksége van.
Nyárra sok, de az év többi időszakában tökéletes. A legjobb, hogy pumpás változatban is van, így könnyen használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 8.

lumiukko

2012. szeptember 12.

Volt már ennél rosszabb testápolóm is, de ez sem nyerte el igazán a tetszésem. Az illata jó, de sokat nem segített a bőrömön, és elég nehezen szívódott be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

szaniblue

2012. július 25.

Nekem ez a kedvenc testápolóm. Szeretem az illatát, kellemes "Niveás". Gyorsan beszívódik, könnyű a textúrája és a normál bőrömet megfelelően hidratálja. A nagy kiszerelés nagyon sokáig elég és szerintem tök jó, hogy pumpás feje van, mert azzal jól lehet adagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Mikesz

2012. július 15.

Filmes réteget hagy a bőrön beszívódás után. Igazából olyan,mintha soha nem szívódna be teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

bara89

2012. július 5.

Akkor vettem ,mikor elég jó állapotban volt a bőröm. Nem sokat ért, pedig szeretem a nivea testápolóit. Pozitívum a finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

evolet

2012. június 20.

pont annyira hidratál, amennyire a normál bőrömnek szüksége van, de nem tökéletes a felszívódása, marad egy réteg a bőrömön, ami a jelenlegi izzadós időszakban kifejezetten kellemetlen tud lenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

hemish77

2012. június 13.

eddig azt hittem, csak nekem van bajom a tipikusan Nivea illattal.
Most vettem próbából egy kis kiszerelést, adok neki még egy esélyt, de csak azért mert sós (tengeri ásványos)
Az én bőröm nem ennyire száraz, inkább vízhiányos, közben meg olajos hatású. Szóval nekem nem kell semmilyen hidratálás, mert nem szívja be a bőröm. Ha mégis felkenem, sokáig marad csúszós, olajos, a felét felszívja a ruha, vagy a lepedő, törölköző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

eddig azt hittem, csak nekem van bajom a tipikusan Nivea illattal.

Dorcii

2012. május 22.

Biztos, hogy nem fogom újravenni, azért elhasználom. Nincs olyan negatív véleményem róla, talán annyi, hogy a dekoltázsom kipattogzik tőle, ezért oda nem használom, vagy csak nagyon keveset. Azért nem venném újra, mert ennyi pénzért sokkal jobb testápolót is lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Barbika

2012. május 19.

egyszer volt ilyen testápolóm,nekem nem jött be.. túl folyós volt,nagyon nehezen szívódott fel,kicsit ragacsos is maradt a bőröm tőle,és az illata sem tetszett.. több ilyet tuti nem veszek :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.