Nivea

Ár:   1291 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1291 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: jegaevi, Módosítva: 2015. június 29.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1291 Ft

Gyorsan felszívódó,különösen könnyü formulája puhává és rugalmassá varázsolja a bõrt.Tengeri ásványokkal és Hydra IQ-val gazdagított összetétele hosszan tartó hidratálást biztosít.

Ár: 1291 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: Giorgio007
Állapot: Új, bontatlan csomagolású, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Személyes átvétel vagy posta
napsugar14

2012. május 14.

Finom az illata, jól hidratál, bár télen kicsit kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Finom az illata, jól hidratál, bár télen kicsit kevés.

Snoopy

2012. március 2.

Nyáron használtam, akkor hidratált is, de ez később nekem nem volt elég. Szerintem túl erős és kellemetlen az illata, csak itthonra mertem használni. Pozitívum, hogy gyorsan beszívódik és sima érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 2.

Druszilla

2012. február 8.

Egyik reggel a rohanásban annyira kiszáradt a lábam (szokása), hogy kénytelen voltam beszaladni a DM-be és az első kezem ügyébe akadó mini krémet megvettem. Mikor a vádlimra kentem, még nem éreztem semmit. Kb. 1 perc után elkezdett csípni, égni, de rohantam, nem foglalkoztam vele. Következő alkalommal, mikor újra elkezdett csípni, elkezdtem nézegetni az összetevőket, mi a fene van benne amire esetleg allergiás vagyok - és akkor esett le, hogy SÓS, ami a szétszakadozott bőröm miatt csípett. Másnak nincs ilyen tapasztalata? Hidratálása átlagos, nekem gyorsan elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

Krisz

2012. február 3.

Nekem eddig kipróbált legjobb testápolók egyike! Hihetetlen mennyire gyorsan beszívódik, ráadásul nincs is megszokott büdös Nivea testápoló illata, elég szolid. Én teljesen meg vagyok vele elégedve, és természetesen ápol is, mint mindegyik Nivea testápoló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

orchidea8627

2012. január 27.

Nekem nagyon tetszik az illata, olyan tengeri-sós illat, friss. :)
Normál bőrre isteni, szeretem, hogy rögtön beszívódik, nem zsíros.
Száraz bőrűek válasszák inkább a kék csomagolású testápolóikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

Nekem nagyon tetszik az illata, olyan tengeri-sós illat, friss. :)
Normál bőrre isteni, szeretem, hogy rögtön beszívódik, nem zsíros.
Száraz bőrűek válasszák inkább a kék csomagolású testápolóikat.

ljudith78

2011. december 18.

Expressz hidratálás?! Ne már... Olyannyira az lehet, hogy hidratál, aztán expressz módon el is tűnik :) Nekem nem vált be, pedig szeretem a Nivea-s cuccokat, de ez a testápoló nem fogja öregbíteni a Nivea márkanevet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 18.

stilusnaplo

2011. november 20.

Én szeretem az illatát, és a hidratáló hatásával is elégedett vagyok őszi/tavaszi időszakban. Télire sajnos kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 20.

Nuckuruc

2011. november 7.

Nekem egy 400 ml-es kiszerelés van, de egyszerûen egy használat után elment tôle a kedvem... budös és nem hidratál elég jól. Rendben, gyorsan beszívódik, de mit érek vele? Inkább szívódjon be egy fél percel késôbb, de hidratáljon és legyen jó illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 7.

nikol

2011. szeptember 9.

Sajnos az illata tényleg rémes, a régebbi fehér flakonos testápoló sokkal jobb volt, jobban hidratált, és az illata sem volt ilyen mű. De elég gyorsan felszívódik , a kezemre is használom, és nem ragadok utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 9.

csillag1219

2011. szeptember 2.

Én egy 400 ml-es kiszerelést fogyasztottam el belőle. Nekem tetszett az illata, gyorsan beszívódik, de nem mondanám, hogy nagyon hidratálna. Nyárra jó, télre kevés. Száraz bőrűeknek bizonyára minden esetben kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.