Nivea

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 28.

Kategória:   Samponok

Azonnali felfrissülést nyújt, tartós frissességet és kellemes illatot biztosít a nap folyamán.

kate93

2019. október 11.

nekem bevált, sokat kipróbáltam. Egy nappal tolja ki a hajmosást, de ez is a célom vele. Tényleg erősebb fehérséget hagy, de jól belemaszírozva, fésülve - szinte tökéletes hatást lehet elérni vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

nettencs

2019. szeptember 9.

ez a kedvencem az összes szárazsampon közül, nincs elviselhetetlen illata és tényleg jól működik. erős fehér port hagy, de szerintem az ilyen fajták használnak a legjobban (nekem legalábbis nem nagy dolog gyorsan egy törölközővel átmenni a hajon)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 28.

Imádom. Tökéletes!
A hajam könnyen lelapul, nagyon száraz, de a tövei három nap után elég zsírosak, így muszáj szárazsampont használnom, ha nem akarok két naponta hajat mosni, hogy a hajam mindig üdén fessen. Ez a szárazsampon életem megmentője! Fantasztikus!❤❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Imádom. Tökéletes!

DianeLockhart

2019. július 19.

Mindig kipróbálom az új szárazsamponokat kíváncsiságból. Heti kétszer használok valamilyen terméket, és fontos, hogy aznap is nézzek ki valahogy. Még a szőke hajamon is idegesít, ha nagyon hintőporos a termék vagy ragacsos az utóhatás. A Nivea ilyen szempontból jó, megbízható. A zsírt felszívja, jó tartást ad, de mintha hullana tőle a hajam...Illetve a hajon nem feltűnő a "hintőporos" hatás, de sötét felsőknél azért vigyázni kell, hogy biztos alaposan be legyen fésülve.
Összességében jó termék, nem a kedvencem, de mondjuk a L'orálnál vagy a Pantennél klasszisokkal jobban bevált. Az illata kifejezetten kellemes, ápolt hatást kölcsönöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

nemethanna196

2019. június 15.

Szerintem majdnem az összes drogériás szárazsampont kipróbáltam, egyik sem vált be igazán. Először ehhez sem fűztem nagy reményeket, de kellemesen csalódtam.
Pillanatok alatt felfrissíti a hajat, tiszta hatást kölcsönöz. Az eredmény tényleg szép, a hajtövem nem lesz tőle se száraz, se poros.
Ez a termék megérdemli a csodaszer címet. Viszem magammal fesztiválozni is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Ez a termék megérdemli a csodaszer címet. Viszem magammal fesztiválozni is.

Ilona0202

2019. április 4.

Soha nem volt még szárazsampon,de ez elsőre nagyon betalált. Itt olvastam róla. Használata egyszerű, befújom választékonként, kicsit összeborzolom és kész. Felszívja a zsírosodást és tartást is ad. Továbbra is ezt fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

NeReka

2019. február 20.

Sokféle szárazsampont kipróbáltam már. Nálam ez simán veri a drágább termékeket. Finom az illata, nem nehezíti el a hajam.
Gyengeszálú, töredezésre hajlamos a hajam, ezért nem akarom minden nap mosni. Viszont a töve könnyem zsírosodik. 2-3 nappal ki tudom tolni a hajmosás idejét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

nyauka

2019. január 27.

Itt olvastam róla, miután egyik szárazsampon sem vált be eddig igazán. De ez végre azt adja, amit várok. Múltkor 2nappal is kihúztam a hajmosás közti időt, ami az extra zsírosodó hajam mellett egy csoda. És nem voltam fehér tőle, nem nehezíti el a hajam egy fura réteggel amit eddig a többi ilyen terméknél tapasztaltam. Persze randizni tiszta illatos hajjal mennék, de sos megoldásnak sima hétköznapokra szuper. Nekem 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

strauszkinga

2019. január 10.

Egész jó termék! Sokkal jobb, mint amiket eddig próbáltam. Kevésbé maradt utána fehér minden, mint amiket eddig próbáltam, de még nem a tökéletes száraz sampon számomra. Az illata szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Leander

2018. december 20.

Jó az illata, valóban hatékony, sőt, másnap is tökéletes még a frissesség. Viszont nagyon fehér lesz tőle minden, így a hajam is kissé őszesnek tűnik, hiába masszírozom be, ill. fésülöm ki. Ruhával is nagyon vigyázni kell, mert tényleg mindent összefog. A Batiste termékei pl. hasonló, vagy még jobb eredményt is hoznak úgy, hogy kevésbé hagynak látható jeleket a hajon, ill. ruhán. Bár a hajam sötét szőke, így összességében azért sötétnek nem mondható, de azért még lehet, hogy kipróbálom a sötét hajra valót, hátha azzal kevésbé fordul elő ez a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

Hidratálók: Propylene Glycol