Nivea

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 16.

Kategória:   Samponok

Azonnali felfrissülést nyújt, tartós frissességet és kellemes illatot biztosít a nap folyamán.

wallflower87

2019. november 1.

Látom elég jók a vélemények, de én annyira nem vagyok ettől a terméktől elájulva. Oké, teszi a dolgát, viszont annak ellenére hogy sötét hajra van, még mindig túl fehéres árnyalatú, pedig az én hajam annyira nem is sötét. A másik dolog ami számomra nagyon zavaró, hogy baromi erős és számomra kellemetlen illata van, nagyon tömény púderes, engem vmi lábspray-re emlékeztet. Mondjuk én az illatokra elég kényes vagyok, úgy vagyok vele hogy inkább legyen illatmentes, vagy semleges illatú valami, mint vegyszeres, vagy fullasztó, mert akkor akármilyen jó termék, nem fogom szeretni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Akinek hosszú haja van, az tudja, hogy szárazsampon nélkül nem nagyon van élet. Este még nem úgy nézett ki, hogy mosni kell, reggelre meg vállalhatatlan. És akkor elő kell venni EZT a terméket. Csak ezt. Akik keresésben vannak, ismerkednek csak a szárazsampon témakörrel, azoknak mondom, hogy ne kísérletezzetek, ne költsetek fölöslegesen. Ezt a Nivea szárazsampont kell megvenni a megfelelő árnyalatban és kész. Drágább termékek vannak a piacon, de nem tudnak többet mint ez. Az olcsóbbak meg nem tudják azt, amit ez. Egy szó mint száz: csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Lilium

2019. szeptember 25.

Azt hiszem, hogy a Batiste le lett taszítva a trónról. Ez bizony tökéletes, nem szárítja szét a hajamat, ugyan olyan puha mint használat előtt és nem is ragad egyáltalán. A hajam tényleg úgy néz ki, mintha még mindig frissen mosott lenne. Én is inkább este használom (habár reggel is könnyen el lehet tüntetni a foltokat) és nem fogja meg a párnahuzatot. Nincs mit ragozni, tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Audry1

2019. szeptember 6.

Kicsit szárítja a fejbőröm, de nagyon elégedett vagyok vele! Én sűrűn használom, mert heti egyszer mosok hajat, de ahhoz képest elég ideig elég.
Én leginkább este, lefekvés előtt szoktam használni, de csak fentre, mert ha lentebb is megy véletlen, akkor fénytelen lesz tőle a hajam.
Kicsit világosbarna utána az érintett területeknél, de bemasszírozás után eltűnik a nagyja, reggelre pedig teljesen, kivéve a hatása! :)
Nekem nem hagy nyomot sem ágyneműn sem ruhán. Már sokadikat veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Nekem nem hagy nyomot sem ágyneműn sem ruhán. Már sokadikat veszem újra.

Aura87

2019. augusztus 28.

Én is sok félét kipróbáltam már, de nekem messze ez hozta eddig a legjobb hatást. Ahogy észre vettem, más is megszerette, gyakorlatilag mindenhol hiánytermék, legutóbb alig bírtam beszerezni. :D
A Batiste-nál sűrűbb, vagy hogy is fogalmazzak. Nem olyan, mintha csak lakkal fújnám a hajam, hanem megy rá az anyag is :D
Megemeli a hajtöveket is, nekem kb jobban tetszik ezt használva a hajam, mint frissen mosva :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

plinda

2019. július 31.

A legjobb szárazsampon az egész világon!!!! Annyi, de annyi félét kipróbáltam és soha, egy se hozta azt a hatást amit ő hoz. Nem ragasztja össze a hajamat, friss érzetet hagy, a zsíros töveket tényleg meg tud küzdeni és mivel színezett nem tűnik a hajam korpásnak, de nem változtatja meg a saját hajam színét. Újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

bajanka14

2019. július 21.

Tokeletes! Muszaj hasznalnom szarazsampon, ha nem akarnek mindennap hajat mosni. Eddig Batiste szerelmes voltam, aztan megvettem ezt illetve az uj Osis barna hajra valo szarazsamont... elkezdtem felvaltva hasznalni, hat siman kenterbe verte az Osist. Egy nagyobb fujassal el tudom tolni a hajmosast, neha neha mikor lusta vagyok es nincs kedvem az eltolt hajmosas utan sem hajat mosni, akkor plusz egy fujas es siman hordhato a haj, akar leengedve is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

nyk

2019. július 4.

Hatalmas gratuláció a NIVEA-nak ezért a termékért! Szinte az összes beszerezhető szárazsampont kipróbáltam már,a legtöbb borzalmas, vagy ami nem, az barna hajon nyomot hagy... csak a BATISTE és a GIRLZ ONLY szárazsamponok váltak be nekem, de mióta ezt a Niveásat kipróbáltam, ennél maradtam. Tényleg kitolja a hajmosások közti időt, és ami nálam plussz pont (bár nem fukciója), hogy az itt-ott megjelenni látszó kósza őszhajszálaimat is eltakarja. A ruháimat / arcomat nem fogja meg. Hajmosáskor viszont múltkor a férjem megkérdezte, miért vagyok ennyire "piszkos" nem hitte el, hogy csak a szárazsamponban lévő szinezőt látja ... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

MBR

2019. június 11.

Nagyon szeretem, egy-két nappal tudom csúsztatni a hajmosást. Az illata nekem nagyon intenzív Nivea illat, de hozzá lehet szokni. negatívum, hogy talán kicsit korpásodik tőle a hajam és irritálja a fejbőrömet. De eddig a legjobb szárazsampon amit eddig kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Bubucim

2019. június 1.

Az illatát és a hatását tekintve teljesen elégedett voltam, viszont a flakon vége felé járva nagyon irritált, hogy a hajmosást követően (két samponozás után is) megfogja a törölközőt. Jó volt kicsit elcsábulni a Batistétől, de nem lesz a fürdőszobám állandó lakója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Hidratálók: Propylene Glycol