Nivea

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 16.

Kategória:   Samponok

Azonnali felfrissülést nyújt, tartós frissességet és kellemes illatot biztosít a nap folyamán.

Anemone01

2019. május 30.

Én nagyon finnyás voltam a sima bolti hajápolási termékekre ill más kozmetikumokra, de amióta csalódtam a fodrászkellékes által forgalmazott termékekben, mint pl egy osisos szárazsamponomban. Ezért úgy döntöttem adok egy esély ennek drogériásnak. Komolyan hálás vagyok ezért, mert ennek köszönhetően nem kell naponta mosni a hajamat. Több szabadidőm van, mert ezzel úgy néz ki majdnem a hajam, mintha frissen lenne mosva. Ad egy kis volument illetve nem mattítja le úgy mint a korábbi szárazsamponjaim a hajamat és nem is szárít. Nagyon elégedett vagyok és újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

tonic

2019. május 7.

Valóban barna, az illata elég erős, a hatása jó, így öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 7.

Valóban barna, az illata elég erős, a hatása jó, így öt.

vitezviki

2019. május 7.

Hamar beszívja magát, így a batiste-al ellentétben nem kell beledörzsöljem a fejbőrömbe, hogy ne látszódjon, hogy használtam. Nagyon jól végzi a dolgát, 1-2 nappal ki tudom tolni ezzel a hajmosást. A kezemre nem vettem észre hogy ráragadt volna, viszont az illata elég erős azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

brigditd

2019. április 2.

Elleinte nagyon tetszett talán még a Batiste-nél is jobban(a normál illatos változatokat használtam eddig). Szép a színe még az én sötét vörös hajomon se keltett fura hatást. Azonban most a vége fele már nem bírom az illatát szinte émelyítő számomra. Egy próbát megér mindenkinek mert nagyon jó a hatása. Most újból vettem a Batiste sötét hajra való változatát majd egy update-ba összehasonlítom én is a kettőt. Talán még adok neki még egy esélyt de addig is marad a 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

RonjaR

2019. március 17.

A hatásával elégedett voltam, és az illata is tetszett, viszont eleinte nagyon viszketett tőle a fejbőröm. Reméltem, hogy ha megszokom, jobb lesz, de sajnos az irritáció nem szűnt meg később sem, bár idővel talán valamivel kevésbé viszketett a bőröm. Elhasználtam ugyan egy dobozzal, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Pocoknyusz

2019. március 12.

Nagyon sötétbarna hajam van, szóval a szárazsampon kényes kérdés. Eddig háromfélét próbáltam: egy DM sajátmárkásat, a Batisle sötétjét, és ezt. A DM-es szót se érdemel, a Batisléről azt hittem, a legjobb... egészen mostanáig! SOKKAL JOBB, MINT A BATISLE! Pedig szkeptikusan álltam hozzá, de mégis. Kevésbé látszik meg, sokkal jobban eldolgozható, sokkal jobb az illata, kevésbé nehezíti el a hajamat (sőt, amúgy nagyon kellemes viselet), és sokkal tovább is tart egy flakon. Innen üzenem mindenkinek, hogy ezt próbáljátok ki, ha sötét hajatok van, és szárazsamponon töritek a fejeteket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

szfrances19

2019. február 8.

Sötétszőke hajamon a sötét hajra való szárazsamponok látszanak meg legkevésbé, így ezt a kék flakonosat vettem meg a müllerben. Egy kicsit vacilláltam, hogy biztos ezt vegyem-e, vagy inkább a jól bevált Batistenál maradjak,mert árban sincs különbség közöttük, de utólag egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt vettem, mert remekül bevált, két nappal is sikerül kitolnom vele a hajmosást. Szívesen újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Bernadett4

2019. február 6.

A hatása szuper, felfrissíti s hajam. Ami negatívum számomra az erős színe. Bár a hajam sötét és azon nem látszik, a kezemen igen, illetve hajmosás közben a vizet is megszínezi. Összességében megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

reni24

2018. december 29.

Sajnos kénytelen vagyok szárazsampont használni, ha nem akarok naponta mosni hajat. Nagyon sok félét kipróbáltam már az olcsóbbtól a drágábbig, de nekem ez váltbe eddig a lejobban. Kitudom vele tolni 2 napig a hajmosást. Nem keményedik meg tőle a hajam, egy negatívum amit nem szeretek benne, hogy az egész kezem barna lesz tőle, de a hatása miatt megéri. Számomra ez egy csillagos ötös termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

narancsdzsem

2018. november 10.

Még a Batiste-nàl is szívesebben hasznàlom, mert nem keményíti meg a hajat. Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Hidratálók: Propylene Glycol