Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: HBrigi, az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Alaposan tisztítja és hidratálja a bőrt. E-vitaminnal és Hydra IQ-val:

• Alaposan tisztít
  • Hidratálja a bőrt, így megőrzi annak természetes nedvesség-egyensúlyát.
  • Gyengéd habos állagának és kellemes illatának köszönhetően igazi kényeztetéssé varázsolja az arctisztítást.
  • E-vitamint tartalmazó formulája gyengéd a bőrhöz

Az alaposan megtisztított és felfrissült arcbőr puhává és érezhetően csodálatássá válik.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Vika

2015. szeptember 11.

Nyáron használtam amikor sokkal zsírosabb volt a bőröm mint most. Nekem nagyon sokat segített, felfrissítette az arcomat és azóta kevésbé zsíros. Főként azért szeretem ezt a lemosót, mert a használata után nem húzódik az arcom, nem mattítja túlságosan. Most, hogy kezd hűvösebb lenni az idő, az arcom kezd kissé szárazzá válni úgyhogy beszereztem a rózsaszínű testvérét is. Remélem az is legalább annyira jó lesz mint ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Nusi0018

2015. augusztus 12.

Szeretem az illatát, az állagát, azoknak ajánlom, akiknek nem zsíros, broblémás a bőrük. Egy normál bőrre nagyon jó, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

TheEvii00

2015. július 8.

Egy időben nagyon jó volt a bőrömnek, csak ezt használtam, imádtam. De miután a 2. tubussal is elhasználtam, szerintem megszokta az arcom és újra megjelentek a pattanások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Ella

2015. május 5.

Engem annyira nem nyűgözött le. Nagyon furcsa volt utána a bőröm tapintása, mintha még a felső réteget is lemosta volna, mégsem éreztem tisztának. Feszült az arcom, néhány perccel később ragacsossá vált. Ráadásul utána a tonikkal átitatott vattán is sok szennyeződést láttam, szóval... Nem veszem újra, drága is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Bogiz

2015. április 10.

Most tartok az üveg végén... Tavaly júliusban vettem meg, hát nekem nagyon jól kitartott a mindennapos használat mellett! Este használom, picit szárít, de utána rögtön hidratálok éjszakára, szóval ez nem különösebben probléma számomra. Tetszik a hab állaga, és hogy nagyon, nagyon lassan fogy... Én annyit használok, amennyi egy nyomással kijön. A kicsit erősebb sminket nem viszi le, de arra van sminklemosóm. Ma vettem meg a következő üveget, de most a rózsaszínt, nagyon kíváncsi vagyok, hogy az milyen lesz. Megvenném a kéket újból - ha a rózsaszín nem válik majd be jobban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Dalileom

2014. december 30.

Este szoktam arcot mosni ezzel a termékkel, és imádom. Kicsit szárít, de utána mindig krémet használok, szóval így meg lehet oldani a kicsit szárító hatást. A krémes hab állaga nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

zöldike'91

2014. október 24.

A második flakon végénél járok. Gyorsan, tökéletesen tisztít, kicsit szárít, így a rózsaszínt fogom most kipróbálni. Már nem használom rendszeresen, mert sokat javult a bőröm, így már nincs rá szükségem, de örökké hálás leszek neki, amiért korábban rendbe tette a problémás bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

borntobe

2014. szeptember 9.

Pár napja használom. Hasonló, gyengéd terméket kerestem, nagyon tetszik az állaga, de még nem jöttem rá hogyan kell felvinni, ez nagyon hülyén hangzik egy arclemosónál :D viszont: ha száraz kézbe nyomom és száraz bőrre viszem fel, akkor elillan, nem kenődik. Vizes kézből lefolyik. Vizes arc-száraz kéz az igazi kombó, de ha nem vagyok elég gyoes valamelyik előző szitu jön. Jó, még mindig hülyeség, de muszáj voltam megosztani. Hatásra jó, tiszta, friss érzetű bőrt hagy, nekem nem szárít. Reggel-este használom, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

kBettina

2014. augusztus 25.

Semmi extra, ennél már volt jobb lemosóm is. Gyengédnek gyengéd, de az alapos tisztítástól sajnos messze áll és a hidratálást sem érzem rajta (mondjuk nem is vártam el). Még mindig keresem a tökéletes arclemosót, de egy próbát azért ez is megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

barbwire

2014. augusztus 10.

Nekem ez a könnyű hab állag vált be leginkább arctisztitásra, nagyon szeretem. Amikor elkezdtem használni még kicsit húzodott utána a böröm, de pár hét alatt ez elmúlt. Este 2 arcmosást csinálok vele diónyi mennyiséget felhasználva. Ez nekem leszedi a könnyebb sminket is (szempillaspirál, szemhéjpúder). Ezt még kiegészitem micellás vizes áttörléssel és a Nivea minden mentes tonikjával, de leginkább csak azért, hogy még jobban erösítsem a tisztaság érzetét a arcomon, a vattakorongon ugyanis ilyenkor már nincs számottevő szennyeződés. Illatra semmi különleges, ami van az gyorsan elillan, de ez nem is baj.
Összességében én meg vagyok vele elégedve, ha egyszer kivonják majd a forgalomból komoly fejtörést fog okozni, hogy mivel pótoljam.
Az ára kicsit magas, 1100-1600 Ft között mozog a különböző üzletekben, szóval figyelem az akciókat és akkor veszek belöle több flakonnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.