Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: HBrigi, az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Alaposan tisztítja és hidratálja a bőrt. E-vitaminnal és Hydra IQ-val:

• Alaposan tisztít
  • Hidratálja a bőrt, így megőrzi annak természetes nedvesség-egyensúlyát.
  • Gyengéd habos állagának és kellemes illatának köszönhetően igazi kényeztetéssé varázsolja az arctisztítást.
  • E-vitamint tartalmazó formulája gyengéd a bőrhöz

Az alaposan megtisztított és felfrissült arcbőr puhává és érezhetően csodálatássá válik.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

fairynorah

2014. július 26.

Én is kiárusítás miatt vettem meg, 900ft-ért nem tudtam otthagyni :D
első használat utáni véleményem:
+masszív hab jön ki a nyomókából (kb 2 nyomásnyi kell)
+jó illata van
+szemkörnyéken sem csíp
-a szemsminkkel nem bánik el (tudom,tudom....)
- kicsit húzódik utána a bőröm (normál bőröm van)
Összességében nincs vele problémám, de az Alverdés citrusos lemosóm jobban tetszik, az normál áron kerül ennyibe, valószínűleg legközelebb is ahhoz térek vissza, nem ehhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

Én is kiárusítás miatt vettem meg, 900ft-ért nem tudtam otthagyni :D
első használat utáni véleményem:
+masszív hab jön ki a nyomókából (kb 2 nyomásnyi kell)
+jó illata van
+szemkörnyéken sem csíp
-a szemsminkkel nem bánik el (tudom,tudom....)
- kicsit húzódik utána a bőröm (normál bőröm van)

kriszta.szabo18

2014. július 10.

esténként használtam ezt a terméket, először tetszett a habos állaga, de mire a flakon aljára értem már meguntam, és úgy vettem észre, hogy nem igazán csinált semmit a bőrömmel, egy kicsit többet vártam tőle, illata azonban nagyon kellemes, könnyű állagú, de a bőröm kicsit több tisztítást igényel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Luller

2014. július 9.

Jelenleg használom, már több , mint a fele elfogyott. Amit észrevettem: Kíméletesen tisztít, talán túlságosan is kíméletesen. De csakis a bőrt. A sminket pl. nem szedi le hatékonyan, bár ezt nem is ígérte a leírás. A párom nem szereti az illatát, sőt kifejezetten zavarja, de csak akkor, amikor éppen használom. Utána már kellemes, halvány illatot hagy a bőrön. Amit nem sokáig élvezhetek, hiszen mindenképpen használnom kell utána a napszakhoz megfelelő hidratáló krémet. Ugyanis eléggé szárít, így erősen zsíros bőrűeknek ajánlom. Azt hiszem, hogyha elfogy, kipróbálok valamilyen más terméket. Ettől függetlenül 3 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

stefi90

2014. július 1.

Tetszik ez a pumpás kiszerelés, így nincs az, hogy többet nyomok ki a kelleténél. Egy minimálisan szárít, a sminket nem mossa le maradéktalanul, de ha úgy van akkor célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

piperepozitív

2014. május 12.

Kipróbáltam már többféle habos arclemosót (imádom ezt a rögtön habot adó megoldást, sokkal gyorsabb és kényelmesebb vele az arclemosás szerintem), és ennek (és rózsaszín párjának) találtam a legjobbnak az állagát, selymes és nem szétfolyós.
Jól tisztítja az arcot, de nem szárítja ki. Reggeli és esti arclemosásra is alkalmas. Sima lesz tőre a bőr.
Sajnos akadt vele gondom, mintha kipirosította volna az arcom. Felváltva használtam mással, hogy kiderítsem, ez okozza-e a gondot. Aztán végül úgy döntöttem, hogy fájó szívvel elajándékozom, nem kockáztatok.
Nagyon sajnáltam, mert tényleg tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

Nagyon sajnáltam, mert tényleg tetszett.

Aquariusgirl

2014. április 12.

Kb egy éve használom és azóta ő a kedvenc rózsaszín társával egyetemben. Én a kettő között talán egy hajszálnyi különbséget érzek rózsaszinke javára (hogy még kímélesetesebb). Imádom az illatát, használat után nem szárítja a bőröm és még az érzékeny szemeimet sem irritálja (jó, tudom, szemkörnyéket illik kihagyni! De én nem szoktam, mer' azon van a legtöbb lemosnivaló :-)) Egy 'fújásnyi" spórolósan elég a lemosáshoz, de én kettő adaggal élvezkedek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 12.

dreamer

2014. március 9.

Reggel és este használtam, nem volt utána pattanásos az arcom, sőt kimondottam tiszta lett utána a bőröm :) Szerettem, de egy kicsit szárította a bőröm, egy könnyebb krémet mindenképp használni kell mellé :) Inkább zsírosabb bőrűeknek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 9.

Onomatopoeia

2013. december 22.

nagyon szárít, de kezdek rájönni, hogy ez az összes ilyen habzó lemosóra igaz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

gabbica

2013. december 18.

Nem rossz, akcióban vettem, gond nélkül elhasználom, de azért nem a kedvencem. A napi sminket nekem nem viszi le maradéktalanul, rá kell segítenem. Az illata viszont nagyon fincsi! és kíméletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 18.

lora4444

2013. augusztus 4.

Imádom az állagát , kíméletesen tisztít viszont a legerősebb tusomat is gond nélkül eltünteti .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.