Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: HBrigi, az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Alaposan tisztítja és hidratálja a bőrt. E-vitaminnal és Hydra IQ-val:

• Alaposan tisztít
  • Hidratálja a bőrt, így megőrzi annak természetes nedvesség-egyensúlyát.
  • Gyengéd habos állagának és kellemes illatának köszönhetően igazi kényeztetéssé varázsolja az arctisztítást.
  • E-vitamint tartalmazó formulája gyengéd a bőrhöz

Az alaposan megtisztított és felfrissült arcbőr puhává és érezhetően csodálatássá válik.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

OneDa

2013. június 3.

Nem szárít és imádom az állagát és sikeresen megelőzi a pattikat és mitesszereket :)
Az illata tipikus Nivea, én speciel nem vagyok oda érte, de abszolút nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Az illata tipikus Nivea, én speciel nem vagyok oda érte, de abszolút nem zavar.

szaniblue

2013. április 20.

Most ezt az arctisztítót használom és meg vagyok vele elégedve. Az illatát először is imádom, tipikus Nivea illat. :) Reggel-este használom. Jól tisztít, este az alapozót is leviszi. Nem szárít túlságosan, nem irritálja a bőrömet és nem okoz pattanásokat sem. A többi Nivea termékkel együtt használom. A habos állag nekem először tetszett, de valahogy meguntam. Nem fogy gyorsan, pedig reggel és este is két pumpálásnyit használok és még kb. a negyedéig van. 4 csillagot adok neki, mert tényleg jó termék, de nem fogom újra venni. Most a Balea kék színű arctisztítójával szemezgetek. Lehet, hogy ő lesz a következő. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

nikibanyai

2013. március 18.

Már több, mint fél éve használom főleg az esti arc,-és sminklemosáshoz. Kellemes illatú, friss érzés. Az érzékeny és vízhiányos bőrömet nem szárítja annak ellenére sem, hogy én a kék flakont (normál bőrre) vettem meg. Kevésbé érzem hatékonynak a hab állagát, mint a Nivea zselés arctisztítóját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 18.

Kiscica

2013. február 20.

Kellemes kis termek a Niveatol. Estenkent hasznalom, szinte egyaltalan nem szarit. Az illata eloszor nem tetszett, de azota megszoktam, sot meg is kedveltem :) En 2-3 nyomast hasznalok el egy arcmosashoz, de igy is sokaig eleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

vegyesz001

2013. január 16.

Első használat után nem igazán voltam vele megelégedve, m eléggé szárítottam az arcomat, nagyon húzódott tőle a bőröm. Többszöri használat után viszont elmondhatom, h megkedveltem :). Valahogy hozzászokott a bőröm, szépen tisztít, friss az illata, és már nem szárítja annyira a bőrömet. Nem a legkedveltebb nivea termékem, de tulajdonképpen szeretem használni, ezért is adok neki 4*ot.

Update: Meg kell hogy adjam neki az 5*ot. Szinte naponta használom és mégsem akar elfogyni :), nagyon megszerettem, felfrissül tőle az arcbőröm, kitűnően hidratál. Irritációt nem okoz, sem pattanásokat. Teljes mértékben elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

kikcse

2012. december 10.

Én már a felét elhasználtam, de nagy csalódás. Az illata nagyon jó, az állaga nagyon jó, csak tele lettem tőle kicsi apró pattanásokkal. Először nem tudtam, hogy ő a ludas mert éppen akkor váltottam krémet is, de utána elcsíptem őkelmét. Utána mondta párom is, hogy ő is így járt, neki is pattanások jöttek ki tőle. Most inkább Alverde habot használok, azzal nincsen semmi baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 10.

Dune

2012. november 9.

Nagyon szeretem ezt a habos lemosót. A mennyiség, amit 1xre kiadagol pont elég hajtőtől a nyakamig. Enyhén zsíros a bőröm, használok alapozót, de maradéktalanul eltávolít mindent. Nem szárít, ami nálam ritka. Az illata a tökéletes Nivea illat, friss és üde.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 9.

eper.288

2012. október 15.

Nekem eddig tetszik, de csak 2 napja használom, nem pattogtam ki, ami elég pozitív, nem szárít, nekem a kombinált bőrömre pont jó. Egyébként kapható rózsaszínben is érzékeny/száraz bőrre, úgyhogy, akinek húzódik tőle a bőre, annak lehet inkább azt kéne kipróbálni. Árban ott van a szeren.:) DM-ben 1.799,-Ft most (2012.10.14.) Arcra 2 pumpányi bőven elég, arc-nyak-fülre inkább 3 pumpálásnyi adag ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 15.

IceLdy

2012. október 4.

Az Aqua Effekt nappali krém megvétele és beleszeretése után gondoltam ezt is ki kell próbálnom, hát nem bántam meg, nekem nem szárad az arcom, szépen letudom vele tisztítani a sminket, praktikus ez a pumpás kiszerelés, nekem elég 1 pumpálás, így nem nyomok ki felesleges mennyiséget, az eddig kipróbált drágább arclemosókat torony magasan veri minőségben, és árban is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

HBrigi

2012. szeptember 4.

Szeretem a habos lemosókat. Többet is kipróbáltam már, most ezt használom. Isteni nivea illat, krémes, selymes állag és a bőrömnek is tetszik. Icipicit húzódik arcmosás után a bőröm, de nem mindíg és csak a szárazabb részeken. Nyárra ideális lemosó! Télen majd kipróbálom a rózsaszín változatát is. Csak azért kap 4 csillagot, mert nálam az időközben megszüntetett Yves Rocher lemosó hab a csúcs. Ez azért nem annyira jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.