Nivea

Ár:   645 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 573 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liele, Módosítva: 2014. július 31.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 573 Ft

A kényeztető olajgyöngyök és a hawaii virág friss illata kellemesen lággyá varázsolják a bőrt.

Ár: 573 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Jelizz

2018. június 10.

kellemes kis illata van, nejem tul halvany 🙁 en az eros noies illatu tusfurdoket kedvelem. Szeretem a Nivea tusikat es sok jo illatu es apolo termekeik vannak, ez sajnos nem nyerte el a tetszesemet.... nem hidratal de nemis szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Alexa9082

2018. június 5.

Az egyik kedvenc Nivea tusfürdőm, ha nem a legkedvencebb.Imádom az illatát, engem mindig felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Tina88

2018. március 27.

Nagyon szeretem a niveának ezt a tusfürdőjét!isteni az illata!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 27.

Nagyon szeretem a niveának ezt a tusfürdőjét!isteni az illata!!!

balazskrisztii

2018. február 1.

Elképesztő, hogy mennyire szárit. Isteni az illata, elhasználom, de nem veszem újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

noraam6

2017. november 2.

Nagyon jó az illata és finom puha habot csinál a bőrön. Zuhanyzás után pedig nagyon jó puha lesz tőle a bőröm és az illata is sokáig megmarad. Sokszor újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

eszement

2017. október 30.

Ezt a tusfürdőt nem zuhanyozáshoz, hanem krémszappankánt használtam, mert a tusfürdőktől viszket a bőröm. Nagyon finom illata van, igazi "nyaralós érzést" ad...:)
Most nem találtam a boltban, amikor újra szerettem volna venni, ezért a Nivea Waterlily & Oil tusfürdőt választottam helyette, aminek szintén jó illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

tfanna

Korcsoport: < 18
2017. október 16.

Ugyan úgy, mint a creme care, ez sem bánta az érzékeny, száraz bőröm.
Imádom az illatát!♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 16.

Ugyan úgy, mint a creme care, ez sem bánta az érzékeny, száraz bőröm.
Imádom az illatát!♡

xeniaxenia37

2017. október 16.

Nagyon jó az illata és az állaga is:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

Nagyon jó az illata és az állaga is:)

viviennoo

2017. augusztus 26.

Ez az egyik kedvenc tusfürdőm. Isteni az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Ez az egyik kedvenc tusfürdőm. Isteni az illata

dalmuska

2017. augusztus 2.

Elképesztően friss, virágos illata van, zuhanyzás után órákig lehet érezni a bőrön.
Igazi kis nyári tusfürdő, legalábbis én télen nem tudnám elképzelni a használatát, nem is lenne elég ez a géles állag télen a száraz bőrömre.
Tavaly használtam nyaralás közben, de az előbb láttam meg itt, és most csak arra tudok gondolni, hogy meg kell vennem azonnal. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol, Lactose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.