Nivea

Ár:   645 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 573 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liele, Módosítva: 2014. július 31.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 573 Ft

A kényeztető olajgyöngyök és a hawaii virág friss illata kellemesen lággyá varázsolják a bőrt.

Ár: 573 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
pokmalac

2017. július 31.

Intenzív illatú tusfürdő.sajnos a gyöngyöket nehez eloszlatni
Egynek elmegy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Intenzív illatú tusfürdő.sajnos a gyöngyöket nehez eloszlatni
Egynek elmegy

noriri

2017. július 12.

Nagyon meg vagyok lepődve, hogy ez ilyen sok pontot kapott. Nekem az illata nem tetszik, abszolút nem habzik fel. A bőrön nagyon nehéz eloszlatni. Ezeknek a gyöngyöknek nem értem a funkcióját. Már majdnem másfél éve próbálom elhasználni és nagyon nehéz kinyerni a végét ebből az üvegből, pedig van még benne bőven. Sajnos fejreállítani sem lehet, mert nem lapos a teteje. Roppant szerencsétlen kialakítás. Emellett nem túlárazott ez egy kicsit szokásos szulfátos, parfümös tusi léte ellenére?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

eveartstar

2017. június 18.

Up: Egy az egyben ilyen illata van az Isana Frangipani tusinak, csak az kevesebb mintféláron van... :D...bár ennek meg sokkal intenzívebb az illata és jobban is habzik!

Igazi nyári illatú tusfürdő! Nagyon meglepődtem, hogy milyen nehéz állagú a gél, azon meg még inkább, hogy milyen selymes állagú lett tőle a bőröm!
Ezért és az illata miatt sem volt kedvem felkenni az újonnan vásárolt kedvenc testápolómat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 18.

kerepetra

2017. június 7.

Imádom az illatát. Igazi frissítő nyári tusfürdő nekem. Az olajgyöngyök viszont nem oldódnak fel rajtam sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

eszterszekely

2017. június 3.

Elképesztően jó az illata!
Bár a benne lévő szemcsék/gyöngyök fogalmam nincs mi célt szolgálnak merthogy nem oldódnak fel a bőrön sem. Maximum mutatósabb tőle a termék.
Nem érzékeltem, hogy simább lenne kifejezetten ettől a bőröm, de szerintem egy tusfürdőtől alapvetően nem is ezt várja az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Elképesztően jó az illata!

Bubucim

2017. május 14.

Nekem nagyon nem vált be, ezért gyorsan tovább is adtam. Az illatát nem szerettem, bár ez szubjektív. Amiért levonok csillagot: nem hidratált, és az én bőrömön addig érződött, míg kijöttem a fürdőből. Nálam ez is szempont. :) Nekem sok másik Nivea tusfürdő tetszik, de ez nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Angika4

2017. május 6.

És valóban lággyá varázsolják a cserepes bőrt is. Imádom. Na és az illata az valami fantasztikus. Mondjuk a Nivea sosem hibázik, nekem minden terméke fantasztikusan bevált. Hűséges rajongója vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

sieszter

2017. május 4.

Jó-jó, de engem nagyon szárít. Közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Jó-jó, de engem nagyon szárít. Közepes.

viktoriass

2017. április 28.

Örök nivea tusfürdő-kedvenc marad. Imádom az illatát, és nekem nagyon jól hidratálja a bőröm. Néha veszem meg, mivel mindig mást használok, de amikor megveszem csak ámulok. A lustaságom miatt kissé kiszáradt a bőröm :( de ez annyira szépen helyre rakta, hogy hűűha :D Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

sarkanyjulia

2017. április 11.

A rózsaszín mellett a második kedvenc :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

A rózsaszín mellett a második kedvenc :D

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol, Lactose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.