Nivea

Ár:   645 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 573 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liele, Módosítva: 2014. július 31.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 573 Ft

A kényeztető olajgyöngyök és a hawaii virág friss illata kellemesen lággyá varázsolják a bőrt.

Ár: 573 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Mazsika81

2016. április 26.

Nagyon szeretem, egész jól hidratál és finom az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Nagyon szeretem, egész jól hidratál és finom az illata :)

BernieR

2016. április 21.

Fincsi illat, nem szárit, amúgy csak egy tusi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Fincsi illat, nem szárit, amúgy csak egy tusi.

barbyka01

2016. április 20.

Nagyon jóóó! Még nem csalódtam Nivea tusfürdőben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Nagyon jóóó! Még nem csalódtam Nivea tusfürdőben :)

Csdana

2016. április 19.

Milyen régóta vártam, hogy kipróbáljam ezt a tusit :D úgy gondoltam hogy kicsit jó idő lesz és milyen jó lesz ezzel tusolni. Hát jó idő nincs (nekem az minimum 20-25fok) de ez a tusi valami isteni. Másodszor fürödtem még csak vele, de nagy a kezdeti szerelem. A kis golyókat nem nagyon veszem észre magamon hogy radíroznának szerintem elolvadnak a vízben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

csibike100

2016. április 5.

Nagyon szeretem a kis golyókat benne és az illata is isteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Nagyon szeretem a kis golyókat benne és az illata is isteni. :)

Vicike89

2016. március 29.

imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

imádom :)

zsofia93

2016. március 12.

Tegnap szereztem be ezt a tusfürdőt, az illata a nyári hangulatot idézi :P nagyon tetszik, jó hogy nem szárít :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 12.

Choc ice

2016. február 15.

Nekem nagyon bejött :) Nem szárítja a bőrömet, szeretem az illatát és a kis olajgolyókat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

pcksz

2016. február 15.

Csodás illata van, és jól hidratál. Nekem nagyon nyári tusfürdő, már várom, hogy megint "aktuális" legyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

7ot

2016. február 12.

Rám nem volt nagy hatással. Elhasználgatom, de magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 12.

Rám nem volt nagy hatással. Elhasználgatom, de magamtól nem venném meg.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol, Lactose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.