Nivea

Ár:   645 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 573 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liele, Módosítva: 2014. július 31.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 573 Ft

A kényeztető olajgyöngyök és a hawaii virág friss illata kellemesen lággyá varázsolják a bőrt.

Ár: 573 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
ger.ne

2015. augusztus 25.

Csak egy praktikus kis mintatermékem volt belőle, ami plusz pont, mert ezt legalább később is fel tudom használni. :) Engem egyáltalán nem győzött meg az illata. Én általában valami mű illatot érzek a Nivea tusfürdőknél... Hidratálásról sem tudok nyilatkozni, viszont nem szárított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

sedeey

2015. augusztus 24.

Isteni illatú, lágyan habzó csodatusfürdő, nagyon szeretem, egy élmény vele fürödni, már csak ránézni is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Mariann88

2015. augusztus 20.

Nyaralásra vittem magammel ezt a tusrüdőt, ezért szép emlékek kötődnek hozzá. Szeretem az illatát, jól habzik, jól tisztít, és nem is szárítja a bőröm, így nagyon tetszik biztos újra fogom még venni, de mondjuk ez nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

missy89

2015. augusztus 6.

A legújabb kedvenc, nyárra tökéletes. Az illata nagyon frissítő, jól habzik, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

weird

2015. július 30.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, frissnek érzem magam tőle! Nyáron kész felüdülés ezt használni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

nikolett00

2015. július 27.

Nagyon szeretem az illatát, jól habzik és viszonylag sokáig elég nekem. Friss lesz tőle a bőröm és nagyon jó érzés használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 27.

danzsu

2015. július 23.

Szinte az összes nívea tusfürdőt nagyon szeretem, de ő az egyik kedvencem. Nem szárít, finom selymes lesz utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 23.

CupcakeQueen

2015. július 2.

Legjobb tusfürdő! Az illata a legjobb, de a bőrömet se szárítja, mint sok másik tusfürdő. Nagyon örülök, hogy kipróbáltam ezt a nyárias, frissítő tusfürdőt. Lassan el is fogy, úgyhogy holnap újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

regidomi

2015. június 13.

Finnyás orrom van, semmi se jó neki, de ez nagyon finom illatú még nekem is ;) kevés kell belőle, és finom krémesen habzik, az abszolút kedvencem most!!!!!! Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 13.

fodornoncsi

2015. június 12.

Ennek a tusfurdonek valami hihetetlenul finom nyar illata van, el sem tudnek kepzelni mast helyette miota ezt hasznalom!! Az allaga is nagyon jo, keves kell belole, es jol habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 12.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol, Lactose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.