Nivea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: tanita, az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2012. november 8.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új Nivea Hydro Care termékcsalád aloe verával és vízililiommal pótolja a haj természetes nedvességszintjét. Ezek a kondicionáló termékek annyira finomak, hogy a felnőttek mellett akár az iskolás gyerekek is használhatják őket. A formula egyszerre hatékony és kíméletes. A hidratáló hatásáról jól ismert aloe vera úgy látja el nedvességgel a hajat, hogy közben nem nehezíti el azt. A folyékony keratin pedig kisimítja és ápolja a hajat, segít helyreállítani és selymessé varázsolni azt. A sampon vízililiom-kivonattal üde, friss illatot is kölcsönöz a frizurának.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BraunAngie

2016. január 10.

Nekem nagyon bevált. Ár érték arányban a legjobb szerintem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Nekem nagyon bevált. Ár érték arányban a legjobb szerintem:)

CandyFloss7

2015. december 13.

Nekem sajnos nem vált be, nagyon zsírosít, nem tisztít eléggé így mosás után lelapuló marad a hajam illetve mintha egy kis korpám is lett volna tőle... kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

alexandria00

2015. december 12.

Csupa rosszat tudok csakróla mondani, vékonyszálú és könnyen zsírosodó a hajam, amin ez méginkább rontott, kiszárította, másnap pedig ismét hajat kellett mosnom, ezúttal nem ezzel a samponnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

straub.stella

2015. december 7.

Kellemes illata van, puha, könnyű lesz tőle a hajam és talán nem olyan száraz hatású. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

WVV

2015. szeptember 12.

Régen rossz tapasztalataim voltak a Nivea samponokkal, ezért évekig feléjük sem néztem. Majd valamiért megvettem ezt a terméket, gondoltam egy próbát megér, az illata elsőre tetszett. Azóta egy teljes flakont elhasználtam belőle és újra fogom venni, ez nem kérdés. Nagyon puha lesz tőle a hajam, egészséges tapintású, néha még dúsabbnak is érzem. 5csillag, lehet kipróbálok más Nivea samponokat is :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

kissgabcsi

2015. augusztus 31.

Nekem sajnos csalódás. Mindig head& schoulders-t használtam. Gondoltam váltok. Erre esett a választásom az intenzív tisztítás miatt. Viszont hajmosás után elnehezett a hajtövem mintha még zsírosabb koszosabb lenne a fejbőr. Ja és 2. öblítés után. Illata nem sok van egy csillagot azért megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Liebe

2015. április 12.

Ez egy nagyon jó sampon :D Imádtam az illatát, hogy a hajam puha tőle és hogy nem zsírosodik hamarabb. Ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

lviki

2015. március 22.

imádom a nivea termékeket, de ez csak az illata miatt kap két csillagot. szárítja a hajam, alig tudom kifésülni...nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

póniló

2015. január 19.

Voltam fodrásznál, aki mondta, hogy nagyon száraz a hajam attól függetlenül, hogy baromi hamar zsírosodik, és próbáljak ne zsíros hajra való sampont használni, így esett a választásom erre a samponra.
Mikor először használtam, nagyon jó volt, pihe-puha volt a hajam, nagyon örültem..
aztán fél nap múlva már imádkoztam, hogy teljen le a munkaidőm, hogy hazamehessek hajat mosni, annyira zsíros lett. Adtam még neki esélyt, ugyanez történt, megspékelve azzal, hogy olyan érzete volt a hajamnak, mintha nem mostam volna le róla a hajpakolást...
Szóval felejtős sampon, hiába lesz tőle puha a hajam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

Szóval felejtős sampon, hiába lesz tőle puha a hajam :(

bogczi

2015. január 3.

Nagyon, de nagyon jó! Évek óta kerestem az igazán jó sampont a nagyon zsíros, száraz végű hajamra, ez megváltás, így már csak 3-4 naponta kell megmosnom a hajam. Nem zsírosít, helyrerakja a hajam, persze balzsam kell hozzá, a Kallos Placenta pakolással teljesen jó kombót alkotnak. És persze egy eurós boltokban 3-400-ért meg lehet venni, ez nagy előnye. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glyceryl Glucoside, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.