Nivea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: tanita, az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2012. november 8.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új Nivea Hydro Care termékcsalád aloe verával és vízililiommal pótolja a haj természetes nedvességszintjét. Ezek a kondicionáló termékek annyira finomak, hogy a felnőttek mellett akár az iskolás gyerekek is használhatják őket. A formula egyszerre hatékony és kíméletes. A hidratáló hatásáról jól ismert aloe vera úgy látja el nedvességgel a hajat, hogy közben nem nehezíti el azt. A folyékony keratin pedig kisimítja és ápolja a hajat, segít helyreállítani és selymessé varázsolni azt. A sampon vízililiom-kivonattal üde, friss illatot is kölcsönöz a frizurának.

Bnemrita

2014. december 11.

Most ezt választottam ki a balzsamjával együtt. Szerintem jó kis sampon. Nekem szép fényes és puha lett a kondíciójával együttes használat után a hajam. Megfizethető árban van (a kettő volt 1000-). Az illat is tetszik, lágy kis valami, nem fojtó, abszolút minimumra törekedtek ebben. Ja, és jól habzik. Nálam 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 11.

nius

2014. november 11.

Kissé hamarabb zsírosítja a hajam, mint általában más samponok, de legalább a száraz hajvégeket ápolja. 2-3 napig simán jó a hatása, ennyi idő után meg alapból is megmosnám a hajamat. Amúgy szép, fényes tőle a hajam, de nem hinném, hogy újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

zsoxcore

2014. augusztus 19.

Nagyon jól habzik, nagyon jó illata van és nagyon puha lesz tőle a hajam. A zsírosodást nem tolja ki nekem. Nem lesz tőle nehéz és lelapult a hajam. Könnyen kezelhető, selymes és fényes a hajam használata után. Összességében nagyon elégedett vagyok ezzel a termékben. Pozitívan csalódtam a Nivea samponokban eddig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

honey88

2014. július 20.

Nekem bevált a száraz hajamra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

Nekem bevált a száraz hajamra.

Habcsók

2014. július 1.

Nem szeretem, kiszárítja a hajam és csak rosszabb lesz mint előtte :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

Nem szeretem, kiszárítja a hajam és csak rosszabb lesz mint előtte :/

Pancsika7

2014. június 14.

Nekem teljesen bevált,ezt használom régóta. Az illata tetszik,nem zsírosodik a hajam tőle, és nem is nehezíti el. Bevált :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

eszt3r

2014. június 6.

Nekem teljesen jó, nem nehezíti el az amúgy lelapuló vékonyszálú hajam, szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 6.

gattonero

2014. május 24.

Átlagos sampon: jól tisztít; illatos és puha lesz tőle a hajam, de azt a fura elnehezítő réteget sajnos én is érzem használat után. Ettől függetlenül el fogom használni, de nem venném meg még egyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

Nicu

2014. április 30.

Jó az illata, de kiszárítja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Jó az illata, de kiszárítja a hajam.

jampiangel

2014. április 19.

Kellemes volt használni, könnyű, nem nehezíti el a hajat és még mindig ezt érzem a 400ml-es flakon vége felé közeledve, de az illata miatt nem venném meg még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glyceryl Glucoside, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.