Nivea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: tanita, az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2012. november 8.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új Nivea Hydro Care termékcsalád aloe verával és vízililiommal pótolja a haj természetes nedvességszintjét. Ezek a kondicionáló termékek annyira finomak, hogy a felnőttek mellett akár az iskolás gyerekek is használhatják őket. A formula egyszerre hatékony és kíméletes. A hidratáló hatásáról jól ismert aloe vera úgy látja el nedvességgel a hajat, hogy közben nem nehezíti el azt. A folyékony keratin pedig kisimítja és ápolja a hajat, segít helyreállítani és selymessé varázsolni azt. A sampon vízililiom-kivonattal üde, friss illatot is kölcsönöz a frizurának.

Christi

2014. február 13.

az illatát imádtam, még másnap is lehetett érezni a hajamon. viszont nem voltam elégedett a samponnal, hiába mostam ki a hajamból mégis úgy éreztem hogy nem tudom eléggé kimosni, mintha valami réteg lett volna a hajamon, valamint el is nehezítette a hajamat, hamar zsírosodott, pedig nem szokott zsírosodni a hajam. egy flakonnal elhasználtam, nem hiszem hogy veszek még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Serbackaja

2013. október 29.

Még régebben valami újsághoz (talán a Glamourhoz) adtak ajándékba mintát, és azt jó szívvel elhasználtam, rosszat nem tett a hajammal, sőt,nagyon szép, fényes volt tőle, és könnyen ki tudtam fésülni. Egyébként semmi különös, az én gyorsan zsírosodó hajamra nem a legjobb. Gyógynövényes samponokat használok, tehát biztos nem cserélném le erre, de akinek semmi problémája a hajával (bár nem hinném, hogy van ilyen ;)), az nyugodtan próbálja ki, mert nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

lilla0506

2013. szeptember 22.

Ez egy átlagosan jó sampon, de semmi különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Ez egy átlagosan jó sampon, de semmi különleges.

Alien

2013. augusztus 20.

Semmi különleges nincs benne szerintem. Egyszer megvettem és kész, nem vettem meg többet :) DE nem kötnek hozzá rossz emlékek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 20.

THAlien

2013. augusztus 12.

Regebben hasznaltam, es nem okozott csalodast. Nekem sok fajta samponom van otthon, mivel fiu barataimtol valamiert mindig azt kapok (??) egyszer ilyet is kaptam. Es nagyon jo :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Lini

2013. július 19.

Én is mintát használtam. Viszont nekem annyira bevált ez a sampon, hogy megvettem nagy kiszerelésben. Nem nehezíti el a hajam, puha de nem lapul le. Az illata is tetszik. Egy darabig biztos nem cserélem le, újra fogom vásárolni. Vékony szálú hajam van, ami töredezésre hajlamos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 19.

Alexa369

2013. július 7.

Elöljáróban: én személy szerint nagyon szeretem a nivea samponokat/balzsamokat, jelenleg kettőt használok folyamatosan (brilliant blonde, color protect), eddig csakis jó tapasztalataim voltak a márkával, de ezzel a samponnal alaposan mellényúltak.
Már mosás közben is éreztem, hogy 'összeragad' tőle a hajam (gyanúsan szilikonmentes sampon tüneteket produkál, amiket viszont utálok mert elég rendesen hazavágta a hajam egy balea), nem volt meg az a szokásos niveásan selymes érzés hajmosás közben, még úgy sem, hogy a balzsamját is használtam. A fésülködés maga volt a horror kb egy maréknyi hajat sikerült kitépnem mire kibontottam (fakoff balzsam). A szárítás problémamentesen telt, reménykedtem hogy azért mégsem olyan rossz kis termék ez. De. A hajam szöszös lett tőle és száraz (még jó hogy vízhiányra reklámozzák).
Szerencse hogy anyukám vette, különben most verném a fejem a falba hogy erre pénzt dobáltam ki. A két csillagot azért megkapja mert legalább jól tisztít és az illata sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

lavande

2013. június 17.

Nem igazán fogott meg ez a sampon. Hidratálni nem hidratál, pedig azért vettem meg, mivel eléggé száraz tapintású a hajam. A korpásodás elmúlt, ennyi pozitívumot tudok csak írni. Illata eléggé kellemes, de ettől még nem vált kedvencemmé :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 17.

dalma-julia

2013. május 29.

Egy 50 ml-s mintám van belőle, már jó párszor hajat mostam vele, de nem tetszett. Nehezen habzik és így nekem nehéz eloszlatni a hajamon, hajmosás után pedig sprődnek érzem a hajam tőle. Az illata se igazán fogott meg. A mérete miatt hogyha utazom, akkor ezt viszem magammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

absinth

2013. április 2.

Én is mintát használtam. Jól habzik, kellemes az illata. Nem nehezíti el vagy zsírosítja a hajat, nem is szárítja, de azt sem mondanám, hogy hidratál. Ilyen sampont olcsóbban is lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glyceryl Glucoside, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.