Nivea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: tanita, az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2012. november 8.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új Nivea Hydro Care termékcsalád aloe verával és vízililiommal pótolja a haj természetes nedvességszintjét. Ezek a kondicionáló termékek annyira finomak, hogy a felnőttek mellett akár az iskolás gyerekek is használhatják őket. A formula egyszerre hatékony és kíméletes. A hidratáló hatásáról jól ismert aloe vera úgy látja el nedvességgel a hajat, hogy közben nem nehezíti el azt. A folyékony keratin pedig kisimítja és ápolja a hajat, segít helyreállítani és selymessé varázsolni azt. A sampon vízililiom-kivonattal üde, friss illatot is kölcsönöz a frizurának.

Jelizz

2013. február 28.

Én egy újsághoz kaptam egy 50 ml-is "mintát"
Finom az illata, könnyű az állaga, és puhává varázsolja a hajat!
De nem hidratál annyira :/
Passz h meg-e vegyem a boltba

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 28.

Én egy újsághoz kaptam egy 50 ml-is "mintát"
Finom az illata, könnyű az állaga, és puhává varázsolja a hajat!
De nem hidratál annyira :/
Passz h meg-e vegyem a boltba

bandita

2013. február 25.

Kb 3 használatra való mintám van belőle, gondoltam ártani nem árthat, ha bevetem, tekintve, hogy szilikonmentes.

Lehajtott fejjel dühöngtem a zuhanykabinban, annyira nem tisztította meg a hajam a hajformázószerek maradványaitól. Éreztem, hogy érdes, "matyis" a teljes hajkorona, még a harmadszori samponozás-öblítés után is. Végül át kellett mosnom negyedszer is, a jól bevált Balea Professional-ommal.
Ez a kegyszer nyomába nem lép a Balea Prof. családnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 25.

Ez a kegyszer nyomába nem lép a Balea Prof. családnak.

Odil

2013. február 19.

Bár már nem szulfátozok, kipróbáltam a mintámat, nem is egészen tudom, miért.
Az első tapasztalataim abszolút pozitívak voltak. Az eddig használt samponmennyiségem (szulfátosokról is beszélek) fele bőven elég volt belőle, így feltétlenül gazdaságos, ráadásul nagyon kellemes az illata, olyan igényesen, lágyan virágos, amit pont egy hajmosás erejéig tudok csak értékelni, de akkor kifejezetten élvezem. A még vizes hajamon nem tapasztaltam semmi változást, azonban szárítás után még két napig olyan selymességet élvezhettem, ami nem az, hogy durva puhaság, de _tényleg_ mintha selyemszálak tapadnának a fejbőrömhöz, elképesztő volt, mindenkinek mutogattam is, többen felvonták a szemöldöküket, hogy ez meg Káin miféle átka lehet? Konkrétan gyanús, ilyen még szilikontól sem volt.
Sajnos ennek ellenére sem tudok jóként értékelni egy sampont, amitől a második napon már zsírosnak hat az ötnaponta mosandó hajam, pedig ha valami tényleg betartja azt, amit ígér, akkor az ez, és őszintén át akarnék állni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Bár már nem szulfátozok, kipróbáltam a mintámat, nem is egészen tudom, miért.

lau0825

2013. január 15.

Az illata nagyon jó, tisztít, viszont ragacsosnak érzem a hajamat a használata után..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

cinnamon

2012. december 21.

Nem igazán van tapasztalom Nivea termékekkel, valahogy mindig több rosszat hallottam róluk mint jót, de ez a sampon egyelőre tetszik. Tetszik az illata és nagyon szép puhává, fényessé tette a hajam. A zsírosodást nekem nem tolja ki (de én már annak is örülök, ha nem
zsírosít jobban). Annyira jó könnyű, rugalmas lesz tőle a hajam, és nem gubancol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

cs.lau82

2012. december 5.

Zsíros hajra eleve az "átlátszó" samponokat ajánlják, és a Nivea itt is hű marad önmagához, vagyis nagyon jó! A hajam selymes lesz, a zsírtalanság úgy 3 napig tart, de (főleg ebben a téli sapkás időben) ez nem csoda, és más sampon sem jobban zsírtalanít, de ettől legalább csillogó és selymes is lesz, illata is jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.

goczolodi

2012. november 26.

Nem nagyon szeretem a Nivea termékeket, de ez a sampon nagyon bevált. Először csak termékminta alapján próbáltam ki, de az első használat után rögtön meggyőzött, és vettem is egy flakonnal.
Isteni finom illata van, és a hajamat is puhává tette, ami eddig nem sok samponnak sikerült. Már a lemosást követően is érezhető a változás, balzsamozás és szárítás után pedig hihetetlenül puha és selymes lett a töredező, durva tapintású frizurám. Még azt is észrevettem, hogy ha kivasalom a hajam, sokkal tovább tart az egyenesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

k.eve930911

2012. november 15.

Jó kis sampon, finom illata van, és nagyon puha lesz tőle a hajam.:)♥ de amúgy a 3. napon már hajat kell mosnom..(mint minden más samponnál) :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

redberry.247

2012. november 10.

Eddig minden hajápolási termék amit használtam zsírosította az egyébként nem igazán zsíros, 6-7 napot kibíró de amúgy meg sprőd-száraz hajamat. Ez az első olyan sampon amitől tényleg tisztának, frissen mosottnak tűnik a hajam még a második napon is. Már kiöblítéskor érezhetően könnyebb a haj, szinte folyékony mint a víz. Még azt is meg merem kockáztatni, hogy balzsam nélkül is lenne hatása (én nem kockáztatok:).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

tanita

2012. október 18.

Nagyon jól habzik, nagyon jó illata van, hidratáló hatásával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glyceryl Glucoside, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.