Nivea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Barbika, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2015. március 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdagon ápol és létfontosságú mandulaolajjal hidratálja a bőrt.

Kriszti18

2013. március 13.

encimokus! megnéztem és tisztában vagyok vele.. ég és föld a kettő..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

encimokus! megnéztem és tisztában vagyok vele.. ég és föld a kettő..

Kriszti18

2013. március 9.

Az egyik legkárosabb összetevőket tartalmazó testápoló, lehet h nem pontosan ez a fajta, de olvastam egy cikket miszerint legalább 10-15 kifejezetten káros anyagot tartalmaznak ezek a termékek. Én biztosan nem venném meg, inkább maradok a bőrbarát Dove-nál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

kozlokova73

2013. február 26.

Viszketek tole ,de bombasztikus illata van,jaj sopankostam mikor nem tudtam hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

Habchók

2013. február 10.

kellemes illata van, közepesen jól hidratál, számomra az állaga kicsit túlságosan is folyós volt - ízlések és pofonok - összességében nem rossz, de számomra nem volt az igazi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

winnie

2013. január 10.

Ezt a testápolót régebben imádtam az illata miatt. Azóta csak természetes dolgokat kenek magamra, de nekem semmi bajom nem volt vele. Kellően hidratált és az én bőrömön beszívódott. Az illatát ma is szeretem, érdekes de talán ez volt az egyetlen testápoló, amit sosem untam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 10.

krisztinka88

2013. január 8.

Nem ápol rendesen, csak egy nehézkes érzetű zsíros bevonatot képez a bőrön. Vagy kétszer megvettem a finom illata miatt, de sajnos nagyon nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

lindy08

2013. január 8.

A legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

A legjobb!

Heidi

2012. december 15.

Ezt a testápolót kifejezetten utálom.Ragad,nem szívódik be rendesen,nem tudom normálisan kenni a bőrömön,egyszerűen rosszul vagyok ha ezzel kenem be magam.Az illata viszont tűrhető,olyan tipikus Nivea-s.Tesómnál landolt,mert ő szereti és elég száraz a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

april

2012. december 15.

Túl zsíros, nehezen szívódik be. Egyszer kipróbáltam, de hiába száraz a bőröm, inkább a könnyebb testápolókat kedvelem. Az illat jó, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

Zorkaboszorka

2012. szeptember 14.

Sűrű textúrájú,erőteljesen hidratáló testápoló,kifejezetten száraz bőrre kifejlesztve,a finom,klasszikus Nivea illattal.A magas olaj-tartalma miatt tényleg lassan szívódik be,de csodát tesz a bőrömmel,ha esetleg lustaságból eredően nem kenem hosszabb ideig.Egyébként a legszárazabb pontokon,lábszáron-könyéken használom főként.Én nem is nevezném tejnek,inkább krém állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions