Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2016. április 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kellemen közérzetet biztosít és hatékony védelmet nyújt nap, mint nap- kifejezetten az intim területek igényeire kifejlesztve. A Nivea Intimo Mild intim mosakodógél bio jojobaolajjal és természetes kamilla kivonattal gazdagítva kiméletesen tisztít és felfrissít. A gyengéd formula tejsavat tartalmaz, ami hozzájárul az intim területek optimális ph- értékének fenntartásához. Alkáliszappan- mentes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Choc ice

2018. március 16.

Nagyon tetszik az illata és tényleg elég egy kis mennyiség is, mert jól habzik. A feladatát teljesen jól ellátja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Luna1024

2017. október 13.

Úgy látom, hogy elég megosztó termék, de nekem a legeslegjobb, amit valaha próbáltam! :) Előtte a Jessa és a Soliteint lemosóit használtam, amikkel szintén elégedett voltam, de nem nyújtottak annyira hosszan tartó tisztaságérzetet, mint amilyet én szerettem volna. Ez a Nivea viszont ezt is teljesíti. :) Nagyon kellemes, picit a frissen szeletelt uborkára hajazó illata van. :D Tehát van benne illatanyag, de én ennek ellenére szerencsére minimális csípő, irritáló érzést sem tapasztaltam sehol, pedig elég érzékeny bőröm van! Átlátszó, gél állagú, közepesen folyékony termékről beszélünk egyébként, melyből elég nagyon minimális mennyiséget használni, ugyanis tényleg könnyen felhabzik. Maximálisan tiszta érzetet hagy maga után, és a legjobb (és igazából ez az egyetlen előnye az általam eddig használtakkal szemben), hogy nem csak ideig-óráig nyújtja a kellemes frissességérzést, hanem valóban egész napon át! :)

Szóval, bár én nem tudom, hogy milyenek lehettek a Nivea régi, népszerű intim lemosói (azokat nem próbáltam) az új változatok közül én ezzel abszolút elégedett vagyok. Bár elsőre drágának tűnt, valójában nem az: mivel tényleg icipici kell csak belőle egy alkalommal, így napi kétszer (reggel és este) használva is elég volt hónapokig... Ezt figyelembe véve annyira nem vészes az az ezer-akárhányszáz Ft szerintem. :)
Most a "Fresh" változatot vettem meg, puszta kíváncsiságból, de van egy olyan érzésem, hogy még vissza fogok térni ehhez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

bubilany

2017. szeptember 11.

Kicsit zavaró a túlzott parfüm illat, szerintem nem is kifejezetten jó. Az eddig próbált összes intim mosakodó messze felülszárnyalta ezt a terméket..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

poplacsek

2017. július 31.

Kellemes és hatékony. Tisztaság érzetet nyújt. Nem csap ki, jól ápol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Kellemes és hatékony. Tisztaság érzetet nyújt. Nem csap ki, jól ápol.

Meja

2017. április 2.

Amikor először használtam, zavart a nagyon erős, parfümös illat. Féltem, hogy majd irritálni fog, mert régebben jártam így egy másik nivea-s intim lemosónál. De ennél szerencsére nem, tényleg nem irritál, kellemesen tisztít. Szóval az erős illatát sem bánom így már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

b0rzi

2017. február 9.

Most épp ezt használom, és nagyon boldog vagyok, mert bár nem olyan észrevehetően frissnek érzem magam utána, de legalább semmiképp sem tisztátalannak. Semmi irritációt nem okoz, és nagyon tetszik a pumpás megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Helene

2017. január 2.

Ez az első Intim lemosóm és nekem nagyon bevált. Nem okozott irritációt, és kellemes friss érzést biztosított egész nap. Egy csillaggal kevesebbet kap mert lehetnének jobbak az összetevői. Ha találok jobbat, akkor valószínűleg leváltom. Addig is marad ez :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

nagyrenii

2016. november 28.

Már a második flakonnal használom, én teljesen meg vagyok vele elégedve. Friss érzetet nyújt, egyáltalán nem okozott irritációt. Tetszik az állaga és nekem az illatával sincs problémám, bár ha nem lenne talán még jobb lenne. Szeretnék még másfélét is kipróbálni, de ha nem válna be akkor biztosan visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

NoraVarga

2016. október 19.

Nekem bevált. Egyébként kissé szkeptikus vagyok az olcsóbb termékekkel kapcsolatban intim téren, ezért rögtön ezt vettem meg.
Bár borotválkozáshoz szerintem nem habzik eléggé, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Bár borotválkozáshoz szerintem nem habzik eléggé, szeretem.

eperturmix

2016. október 14.

Bár a rózsaszín sensitive volt a kedvencem,sajnos már nem találom azt,és a géles típusát meg végképp nem gyártják így ezt választottam. (A kamillás nekem nem jön be)
Tetszik az illata,nem kell sok belőle,jól habzik, borotválkozni is jó vele.fogok még venni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.