Nivea

Ár:   1121 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alberttundemaria, Módosítva: 2019. május 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lorena

2019. október 27.

Egy Amerikából szerzett termék utódjának vettem, az itteni vélemények alapján. Egyetlen jó van benne, az illata... Sajnos engem irritál, végül a Belliema és a Sebamed nyert

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

dizabella01

2018. július 3.

Valamikor használtam, nagyon szerettem, oda voltam az illatáért.
Jól habzott, végezte a dolgát, nem irritált és nem szárította ki a bőrt.
Sajnos már nem látom sehol, nem gyártják, viszont nem is biztos hogy újravenném, mert kicsit borsos az ára szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Valamikor használtam, nagyon szerettem, oda voltam az illatáért.
Jól habzott, végezte a dolgát, nem irritált és nem szárította ki a bőrt.

LadyPinkSugar

2018. július 2.

Nagyon jó termék. Megbízható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Nagyon jó termék. Megbízható.

Angemoll

2018. január 28.

Jól tisztít, nem irritál az illata is kellemes. Most van nálam használatban. Sajnálattal olvasom hogy már nem lesz beszerezhető :(
A zöld verziója is nagyon jó. A kéket még nem próbáltam, de már ott van a fürdőszoba szekrény polcán, remélem abban sem fogok csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

umpalumpa

2017. november 29.

Ó, tényleg megszűnt a gyártása, hát ezért nem kapok! Egy ideje kénytelen vagyok mással beérni.
Szerettem, mert az illatanyag ellenére nem irritált, szerencsére, nagyon sokáig kitartott, mert kis mennyiség is jól terült és tisztított, kellemes volt az állaga.
Most a Sába termékét nyúzom.
Postumus 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Most a Sába termékét nyúzom.
Postumus 5-ös.

mandyy

2017. november 27.

A zöld verziójával ismerkedtem meg először, mert ilyen nem volt a boltban. A gél állaga, és habzása nagyon tetszett, de ez a rózsaszín milliárdszor jobb. Érzékeny a bőröm, és ez tökéletes rá. Sokszor újravettem már. Sokáig kitart. Kevésbé habzik, mint a zöld párja, de mégis csak ez vált be jobban, és az illata is sokkal diszkrétebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

postareb

2017. november 20.

Tökéletes, nem irritál és finom illata van. Szerintem még fogom újravenni. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Tökéletes, nem irritál és finom illata van. Szerintem még fogom újravenni. :-)

MedicineDerm

2017. június 18.

Teljesen megfelel a célnak, nem irritál, finom krémes állagú, jól tisztít. Jó az illata is. Amióta minden nap használom, egyszer sem voltam (3 éve) felfázva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

pEni

2017. május 20.

Szeretem. Teszi a dolgát, nem irrital. Nekem az illata is tetszik,eleg belole keves is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

Picur999

2017. május 20.

Nekem sosem csípett, szerintem jól teszi a dolgát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Nekem sosem csípett, szerintem jól teszi a dolgát! :)

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.