Nivea

Ár:   1121 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alberttundemaria, Módosítva: 2019. május 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

dodeszka95

2020. június 24.

Ezt és a Dove intim mosakodóját használom felváltva.Mást is próbáltam,de ezeknek van a legjobb illata és ez a legjobb az érzékeny bőrömnek.Napi szinten használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Fiszuli

2020. május 19.

Utazásokkor szoktam használni, mert szerintem marhára praktikus a kiszerelése és sokkal jobban csomagolható, mint más társai, ráadásul ebben az esetben attól sem kell félni, hogy a pumpás fej (amit egyébként a világ legpraktikusabb kiszerelésének, adagolójának tartok) összenyomódik, mert ez kupakos. Az illatát nagyon szeretem, igazi Nivea minőséggel párosul. Az állaga jó, jól habzik, de emellett gazdaságos, nagyon kevés is elég belőle. Én nagyjából évente szoktam újra venni, mert tényleg csak utazásokkor használom a könnyű csomagolhatósága miatt. Én eddig mindig megtaláltam a polcokon, sose vettem észre, hogy hiány lenne belőle, vagy leálltak volna a gyártásával (bár láttam, hogy az erről szóló kommentek több évvel ezelőtt íródtak). Remélem így is van, mert nem szeretnék új "utazó lemosóval" kísérletezni, ez nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

barbusus93

2020. május 1.

Egyik alaptermék a napi rutinjaimban. Évek óta használom, próbáltam már rengeteg mosakodógélt de nálam ő a nyertes. Kellemes illata van, jól habzik és használatkor egy borsónyi mennyiség is elég. Ráadásul ennyiért nagyon megéri és sokáig is kitart. De ahogy olvastam az előző hozzászólásokat, jobb lesz ha beraktározok belőle mielőtt még elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

papramona

2020. február 24.

4 hónapja használom, jó az illata, nem túl híg, nem irritál, legközelebb is ilyet veszek vagy pedig Lactacyd Sensitivet mert abban nincs SLS.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

timcsike198989

2020. január 21.

Nagyon jó illatú,nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Nagyon jó illatú,nem irritál.

tündérmanó

2020. január 10.

Régóta ezt használom, nem irritál és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.

Régóta ezt használom, nem irritál és az illata is nagyon kellemes.

Lorena

2019. október 27.

Egy Amerikából szerzett termék utódjának vettem, az itteni vélemények alapján. Egyetlen jó van benne, az illata... Sajnos engem irritál, végül a Belliema és a Sebamed nyert

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

dizabella01

2018. július 3.

Valamikor használtam, nagyon szerettem, oda voltam az illatáért.
Jól habzott, végezte a dolgát, nem irritált és nem szárította ki a bőrt.
Sajnos már nem látom sehol, nem gyártják, viszont nem is biztos hogy újravenném, mert kicsit borsos az ára szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Valamikor használtam, nagyon szerettem, oda voltam az illatáért.
Jól habzott, végezte a dolgát, nem irritált és nem szárította ki a bőrt.

LadyPinkSugar

2018. július 2.

Nagyon jó termék. Megbízható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Nagyon jó termék. Megbízható.

Angemoll

2018. január 28.

Jól tisztít, nem irritál az illata is kellemes. Most van nálam használatban. Sajnálattal olvasom hogy már nem lesz beszerezhető :(
A zöld verziója is nagyon jó. A kéket még nem próbáltam, de már ott van a fürdőszoba szekrény polcán, remélem abban sem fogok csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.