Nivea

Ár:   1121 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alberttundemaria, Módosítva: 2019. május 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

dettusbettus

2021. június 3.

Ha csak alkalomadtán alkalmazom, nincs probléma. Viszont ha egymást követő napokon használom, akkor igencsak irritál. 3x teszteltem, hogy tényleg ez okozza-e a diszkomfort érzetet, és igen, mert akárhányszor abbahagytam a használatát néhány napra, elmúltak a tünetek. Valószínűleg a benne lévő parfüm a ludas - nem is értem, mit keres parfüm egy szenzitív lemosóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

Brigi007

2021. május 13.

Rövidtávon nagyon bevált ez a mosakodó, de sajnos hosszútávon egyáltalán nem bírtam, kipattogtam tőle. Próbáltam a márka többi verzióját is, de azok még rosszabbak voltak ilyen szempontból. Valószínűleg a benne lévő parfüm az, amit nem annyira bírok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Dorka92

2021. április 17.

Évek óta ezt használom és nagyon meglepődtem, sőt megijedtem amikor legutóbb újravásároltam és új, sokkal erősebb illata lett.... Szerencsére használat közben nem tapasztaltam emiatt negatívumot, de akkor sem értem, hogy egy intim területre szánt lemosót miért kell illatanyagokkal teletömni??

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Anita97

2021. március 18.

Akciósan vettem, csodát nem tesz
Nem irritál, jól tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Akciósan vettem, csodát nem tesz
Nem irritál, jól tisztít

szildus

2021. január 17.

Kb egy eve hasznalom, nem irrital, bar a parfümöt nem ertem mit keres egy intim mosakodoban.... Hal istennek nem irrital es nagyon keves is eleg belöle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Kajmi

2020. december 21.

Kellemes az illata, már egy borsónyi mennyiség is jól habzik. Nagyon kevés kell belőle, sokáig elég, így az árát sem sokallom.
Nekem bevált, a napi rutinom része.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

Nekem bevált, a napi rutinom része.

Lona22

2020. október 6.

Nagyon jó az illata, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 6.

Nagyon jó az illata, jól habzik.

Dolo

2020. augusztus 6.

Évek óta ezt használom, néha elcsábulok és kipróbálom valami mást, de mindig visszatérek.
Kellemesen habzik, enyhe az illata, nem irritál.
Nem kell belőle sok egyszerre, szerintem megéri az árát.
Ha tényleg megszűnik a gyártása, bajban leszek, mert eddig egyik mosakodó sem volt ilyen jó, amit próbáltam...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Kellemesen habzik, enyhe az illata, nem irritál.
Nem kell belőle sok egyszerre, szerintem megéri az árát.

dodeszka95

2020. június 24.

Ezt és a Dove intim mosakodóját használom felváltva.Mást is próbáltam,de ezeknek van a legjobb illata és ez a legjobb az érzékeny bőrömnek.Napi szinten használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Fiszuli

2020. május 19.

Utazásokkor szoktam használni, mert szerintem marhára praktikus a kiszerelése és sokkal jobban csomagolható, mint más társai, ráadásul ebben az esetben attól sem kell félni, hogy a pumpás fej (amit egyébként a világ legpraktikusabb kiszerelésének, adagolójának tartok) összenyomódik, mert ez kupakos. Az illatát nagyon szeretem, igazi Nivea minőséggel párosul. Az állaga jó, jól habzik, de emellett gazdaságos, nagyon kevés is elég belőle. Én nagyjából évente szoktam újra venni, mert tényleg csak utazásokkor használom a könnyű csomagolhatósága miatt. Én eddig mindig megtaláltam a polcokon, sose vettem észre, hogy hiány lenne belőle, vagy leálltak volna a gyártásával (bár láttam, hogy az erről szóló kommentek több évvel ezelőtt íródtak). Remélem így is van, mert nem szeretnék új "utazó lemosóval" kísérletezni, ez nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.