Nivea

Ár:   1121 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alberttundemaria, Módosítva: 2019. május 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Picur999

2017. május 20.

Nekem sosem csípett, szerintem jól teszi a dolgát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Nekem sosem csípett, szerintem jól teszi a dolgát! :)

Bettu

2017. május 18.

Ezt használom már egy ideje, nagyon sokáig elég. Az illata annyira nem jön be, legközepebb kipróbálok egy másik fajta Nivea-t. Nem szavazom le,mert teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Kmerci

2017. április 29.

Jó ideig használtam egyszerűen nem is értem hogy nem jöhettem rá ez is okozta az irritációt..próbálkoztam mindegyik típusával, Avonossal, Lactacyddal,Canesfresh stb. Utána követte a Saforelle túl sok jót ígértek hozzá de inkább váltottam a jobb összetevős Aloedermalra az aztán igazán bevált és teljesen más mint amiket eddig próbáltam! Mindenkinek ajánlom aki nem bírja elhagyni az intim mosakodókat az egyik legérzékenyebb területén, hogy legalább valamennyire biora váltsa ezeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

ccvc

2017. március 31.

évek óta használom, előtte már kb mindent kipróbáltam, de mindegyikkel volt valami baj, volt amitől egyenesen a nőgyógyászhoz vezetett az utam, majd ha bunkó kedvemben leszek, arról a termékről is írok véleményt. Na de most erről írok, ez jó, pont jó, nem valószínű, hogy le fogom cserélni másra, ha csak ki nem vonják a forgalomból, mer az szokás, hogy a jó dolgokat eltüntetik.

UPDATE!
Valamit megváltoztattak rajta. Az összetevőiben. Egy darabig nem is volt kapható, aztán piacra dobták kicsit más külsővel, meg feltételezem más összetevőkkel, mert le kellett cserélnem. Kb 5. használat után éreztem, hogy valami nem lesz jó....lecseréltem rögtön, minden tünetem megszűnt. Szóval ezt az újat egy fél csillagra értékelném, az illata miatt a fél csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

UPDATE!

Peppertree

2017. március 23.

Ezt használom mióta nem kapni a lila double effect változatot. Az illata nem olyan kellemes, mit a liláé, de még így is jobb bármely más intim mosakodógélnél. Apropó gél, mert ugye ez nem géles, hanem krémes állagú. Nagyon sokáig elég. Épp hogy egyet pöttyintek a tenyerembe és óriásira felhabzik. Egy évig ki szokott tartani, úgy hogy minden nap használom! Nem csíp odalent, tartós az illata, borotválkozáshoz is ezt használom, mint anno a double effectet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

fkatus

2017. március 21.

Legeslegjobb intim lemosó, bátran ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Legeslegjobb intim lemosó, bátran ajánlom mindenkinek! :)

SVivi

2017. március 17.

Nagyon kellemes illata van, szeretem használni. :) Gyártják még! Az EuroFamily-ben 780 Ft körül mozog az ára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

kgyrk

2017. február 15.

Krémes a textúrája, nem irritál és kellemes visszafogott illata van, nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

mse02

2017. január 12.

Teljesen jól funkcionál, semmi kivetni valót nem találok benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Teljesen jól funkcionál, semmi kivetni valót nem találok benne.

eperturmix

2016. november 20.

Ez volt a kedvencem,egészen addig amíg le nem cserélték a géles formulát krémesre.Ezért használom már a jojoba-olajos tesóját(az géles,nagyon jó illatú).Ajj,pedig ennek is milyen jó illata van,2-3 évig csak ezt használtam.Nagyon jól tisztít,és gyengéd,semmi csípő,égő érzés.Sokáig elég,nem vészes az ára.Erősen ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.