Nivea

Ár:   1121 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alberttundemaria, Módosítva: 2019. május 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

eperturmix

2016. november 20.

Ez volt a kedvencem,egészen addig amíg le nem cserélték a géles formulát krémesre.Ezért használom már a jojoba-olajos tesóját(az géles,nagyon jó illatú).Ajj,pedig ennek is milyen jó illata van,2-3 évig csak ezt használtam.Nagyon jól tisztít,és gyengéd,semmi csípő,égő érzés.Sokáig elég,nem vészes az ára.Erősen ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Manna98

2016. október 17.

Nekem a nőgyógyaszom ajánlotta, miután a legtöbb intimmosakodótól kellemetlenül kiszáradtam. Finom az illata, nem irritálja a bőröm, friss érzést kelt. Sokáig elég, az ára is jó. Nálam nagyon bevált (3. tubussal vettem a Tescoban kb. 2 héttel ezelőtt 990.- Forintért :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

HardCandy092

2016. október 6.

Nagyon jó termék, én a Nivea intim mosakodókra esküszöm, hasonló a hatása, mint a Naturalnak, csak kicsit púderesebb az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Katmok

2016. június 25.

jó termék :) bár a második vétel után az illata már annyira nem tetszett,de ettől eltekintve nagyon hatásos. Ja és de gyártják még,pont tegnap vettem újat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

szilfid

2016. május 23.

Kellemes illatú és jó állagú, nem irritál és sokáig elég. Ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Kellemes illatú és jó állagú, nem irritál és sokáig elég. Ajánlom. :)

ZiAn

2016. május 7.

Szeretem az illatát es az állagát is. Eddig ezzel vagyok legjobban megelegedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 7.

Szeretem az illatát es az állagát is. Eddig ezzel vagyok legjobban megelegedve.

Dalma0802

2016. április 17.

Megszerettem az intimo termékeket, jó az illatuk már mindet kipróbáltam,de ez jobban megtetszett. Tetszett,hogy gél állagú de a mostani újítás se olyan rossz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

fruzsii11

2016. március 18.

Szeretem az illatát nagyon. Szerintem teljesen megéri az árát :) Nem találkoztam még jobbal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Bellz95

2016. január 27.

Nagyon szeretem, többször vásároltam már újra és újra, nem találok benne nagyon kivetnivalót, mégis elcsábulok néha más lemosóknak. :) Nem A tökéletes, de nagyon közel jár hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

juditkaa70

2015. december 19.

Nagyon kedvelem,kellemes komfortézetett és ápoltságot biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 19.

Nagyon kedvelem,kellemes komfortézetett és ápoltságot biztosít.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.