Nivea

Ár:   1121 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alberttundemaria, Módosítva: 2019. május 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

nkitti

2015. október 31.

Évek óta használom (és még évekig ezt fogom), kellemes illatú, frissítő érzetet ad és alaposan tisztít. Kevés is elég belőle, így viszonylag kiadós. (Eurós boltokban 800 forint körüli áron lehet hozzájutni :) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 31.

DittyCat

2015. október 5.

Ez jó. Nagyon. Nem okoz viszketést, pattanást, szárazságot, gyulladást. Csak egyszerűen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

RyouHati

2015. augusztus 23.

Egyáltalán nem irritál, jól tisztít és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Egyáltalán nem irritál, jól tisztít és kellemes az illata.

Kingácska0807

2015. július 29.

Finom illat,tiszta érzet. Jól ápol, nem szárít. Amikor sajnos elkaptam egy kisebb hüvelyi fertőzést és ezáltal folyásom lett, azzal is "elbírt" és meg is szűnt. Nálam 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Moonbride

2015. július 2.

A zöld társával váltva használom, mondjuk nekem valahogy jobban passzol a nyárhoz ennek az illata/állaga. Nálam szerencsére nem okoz irritációt, csak kellemes "tiszta vagyok" érzést :) Jól habzik, borotválkozáshoz is tudom használni, ráadásul nem is kell nagy adag belőle, sokáig elég egy flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

edesorsim711

2015. július 2.

hát csajok ez egy borzalom.... soha többé. egyedül azért kap egy csillagot mert az illatát viszont imádom... odalent kb semmi hatása nem volt... sőt kényelmetlenül éreztem magam... egyszer pedig használtam a testemen, és tiszta kiütés lettem tőle... szerencsére semmi komoly, kb fél óráig tartott aztán szép lassan enyhült... de akkor is.... néztem az összetevőket, most egy másikat használok, kb ugyan ezek vannak benne csak tartósítószer mentes... sokkal jobb, de még keresem az igazit, és sajnos nagyon nehéz tényleg jót találnom.

rowan

2015. június 21.

Pár hete használom, és eddig bevált. Nem szárít, jól tisztít, és finom illata van. Nem tolakodó, de azért ott van. :) Kevés kell belőle, jól adagolható a flakonból, és pont annyira habzik, amennyire kell (vagyis nem túlzottan).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 21.

wifey

2015. május 11.

Nem szeretem, egyszer vettem kényszerből. A Nivea amúgy sem vált be nekem semmiből, de ez kifejezetten szörnyű. Az illata rossz, a hatása meg nulla. Nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

anikaa96

2015. április 13.

Mindig ezt használom, nekem bevált.
Nem irritál, jól habzik, az illata is jó és jól tisztít is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 13.

Mindig ezt használom, nekem bevált.
Nem irritál, jól habzik, az illata is jó és jól tisztít is. :)

jellybelly

2015. március 26.

Imádom! Nagyon szeretem az illatát, kíméletesen tisztít, elég belőle csak egy picike adag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.