Nivea

Ár:   1121 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alberttundemaria, Módosítva: 2019. május 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

roszik.ivett.kitti

2015. január 31.

Sokáig elég, nem irritál, jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Sokáig elég, nem irritál, jó az illata.

Jutka1989

2014. november 21.

Nem irritál, jó illata van. Tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Nem irritál, jó illata van. Tetszett.

Sindy6

2014. augusztus 19.

Kellemes illatú, nem irritál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Kellemes illatú, nem irritál. :)

ildiko0306

2014. július 30.

nagyon szeretem, sokáig tart és jó az illata

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

nagyon szeretem, sokáig tart és jó az illata

nikite24

2014. július 2.

Nekem bevált. Régóta használom, és mégis lassan fogy. Célnak megfelel, ennél több pedig nem is kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Annie137

2014. június 29.

Szeretem, bár kicsit sokallom az árát. Nekem ugyanannyit nyújt, mint a sokkal olcsóbb Cienes mosakodó, csak ennek az illata jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 29.

prehalekjudit

2014. május 19.

Hosszú évek óta használom,nagyon szeretem, hihetetlenül gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 19.

Hosszú évek óta használom,nagyon szeretem, hihetetlenül gazdaságos.

macaron_kitty

2014. január 18.

Legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Legjobb!

Aprile

2014. január 11.

Kellemesen tisztának, ápoltnak és illatosnak érzem magam tőle. Kis mennyiség is elég belőle, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

Sophie92

2013. november 4.

Kellemes használni, nem csíp, friss érzetet ad. Mindent tud, amit tudnia kell :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.