Nivea

Ár:   1121 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alberttundemaria, Módosítva: 2019. május 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

b_dorka

2013. május 8.

Az illatát eleinte erősnek találtam, főleg, hogy érzékeny bőrre lenne való. De nyugtatja a bőröm, nem zavarja, sőt helyrerakta a ph értékeimet. És kicsi is elég belőle. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

rexike

2013. március 22.

Nagyon szeretem, már mindhármat próbáltam. Mindegyik jó. Habár nem a legolcsóbb, de akciósan megéri, hiszen kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

eda

2013. február 23.

Az utóbbi időben a nivea intim mosakodóit használtam, a másik kettővel sem volt semmi problémám, de erre kíváncsi voltam. Nincs vele semmi gondom, mindig is úgy éreztem, a sima víz nem tisztít kellően, a tusfürdőt meg szerintem nem oda találták ki. Nem annyira olcsó, de ki lehet fogni akciókat és amúgy nem kell belőle sok, szóval nekem sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 23.

Heidi

2013. február 23.

Nem szoktam intim lemosót használni,csak tusfürdőt,de mostanság még a szokottnál is jobban figyelek az egészségemre.Sima vízzel nincs meg az a tisztaság érzetem,aminek meg kell lennie.Használata után nincs kellemetlen érzésem.Kicsit fura "szaga" van,de ha jó akkor nem zavar.Ha összetevőkre megfelelőt találnék az jó lenne,de addig is marad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

vira.15

2012. december 17.

A tusfürdőket már nem bírja a bőröm a kényes testrészen, ezért kezdtem el használni ezt. A sima tiszta víztől nem érzem tisztának magam, muszáj valamivel ott is megmosnom. Ez külön érzékeny bőrre van, ezért esett erre a választásom. 250 ml-t kapunk kb 800-900 Ft-ért, elég nagy mennyiség egy kis testrészre, így sokáig elég, lassan fogy. Az árát én egy kicsit sokalltam, egy 300 ml-s tusfürdő kerül 300 Ft-ba, de úgy voltam vele a kényes részekre nem fogom sajnálni a pénzt, inkább kerüljön sokba, de használjon és legyen tiszta. Nekem egy picit csípett, de ez attól is lehet, hogy egyéb női gondjaim is vannak, sajnos, de miután leöblítettem vízzel semmi gond nem volt. Nem viszkettem tőle, nem éreztem égő érzést. Nekem ez a fontos :)

up: Néha csíp, néha nem, nem tudom mért van ez. Az illata tetszik, de inkább váltottam. Szerintem egy ilyen terméknek nem szabadna csípnie, még néha sem, főleg hogy a "gondom" már elmúlt, valamint 900 Ft sok érte. Van olcsóbb és jobb is ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

svivko

2012. december 14.

Miután a Lactacydtól viszkettem, váltottam, és megérte! :)

UPDATE; Wáh, dehogy érte meg, miután több éven keresztül használtam mindent, ami illatos odalenn, az allergia manókáim behúzták a kéziféket, és olyan bőrgyulladásom lett, hogy vagy egy hónapig szenvedtem vele. Elhagytam mindent, amiben irritatív anyag megtalálható, de sajnos a sensitiv szappanok között sem találtam meg a megfelelőt, talán valami babafürdető az utolsó lehetőségem, de őszintén szólva, nem is hiányzik. Komolyan, nem csinálnak ezek semmit.

Ha érdekelne mitől gőzöltek be ezek a bizonyos "manók" ; Gilette barackos borotvahab, babanedves, amilyen fajtát csak lehet Mo-n kapni mindet kipbáltam, intim lemosó, testápoló, szőrtelenítés utáni hámosítók, illatos betét/tampon, a végén a sima tampontól is... Ja, megértettem a leckét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Miután a Lactacydtól viszkettem, váltottam, és megérte! :)

Monee

2012. november 14.

Sokáig ezt az intim mosakodót használtam, az illata nagyon kellemes , egyáltalán nem irritált. Mivel egy ideje próbálok odafigyelni az összetevőkre is, le kellett cserélnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 14.

Yndre

2012. november 3.

Az egyik legjobb ilyen jellegű lemosó amit eddig használtam. A Nivea intim termékei közül feltétlenül ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Gigi81

2012. augusztus 12.

Nem használtam rendszeresen, de nagyon szerettem. Nem irritált, az illata kellemes volt, viszont az összetevők szempontjából találtam jobbat, így lecseréltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

bea0926

2012. július 4.

Nagyon kellemes, enyhe illata van. Nem irritál. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

Nagyon kellemes, enyhe illata van. Nem irritál. Szeretem :)

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.