Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: papupanni, Módosítva: 2012. november 12.

Kategória:   Dezodorok

Pepperoni

2017. augusztus 26.

Akciósan jutottam hozzá.
Eléggé izzadós fajta vagyok, de ez még csak rátett egy lapáttal.
Jobban izzadtam, büdös lettem tőle.
Elhasználgatom, de kánikulában semmiképp nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Akciósan jutottam hozzá.
Eléggé izzadós fajta vagyok, de ez még csak rátett egy lapáttal.
Jobban izzadtam, büdös lettem tőle.
Elhasználgatom, de kánikulában semmiképp nem.

kriszta0

2016. július 29.

Annyira invisible, mint én...Nagyon kiakadtam, mikor először használtam és már csak a buszon vettem észre, hogy a sötét rózsaszín ingemen ott éktelenkednek a dezodorálásból származó csíkok....Nem visszafogottan, hanem szinte az egész mennyiség, amit a hónaljamra kentem az ingemre ült.
Nem tudom, hogy a dezodoráló hatása milyen lehet, azóta, ha használom is, csak akkor, mikor már felöltöztem és fújok rá még dezodort, ha tudom, hogy nagyon aktív napom lesz és biztos ami biztos alapon...De tény és való, hogy nehezen fogy. Bár így értelmét sem látom használni, és valószínűleg mielőtt elfogyna, megválok tőle. Nekem nagy csalódás. Annyi pozitívum, hogy a kis finom illata hosszantartó.
Nem értem, hogy a Nievának mi haszna származik abból, hogy piacra dob ilyen silány, 0 teljesítményű terméket? Nem hiszem, hogy túlzottan sok embernek lett a favoritja ez az ""invisible"" "deo" stift..... Akkor meg?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

fruzsii11

2016. március 18.

Foltot hagy, és semmi hatása. Mintha be sem kentem volna magam semmivel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 18.

Foltot hagy, és semmi hatása. Mintha be sem kentem volna magam semmivel.

LaNara

2016. február 24.

Bűzbombává tett ez a sz*r ráadásul foltot is hagy pedig egyetlen feldata lenne. A felénél kihajítottam, még azt az egy nyamvadt csillagot sem érdemli meg :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

ivanbogi

2016. február 21.

Sajnos nekem is le kell húznom! Foltot ugyan még nem tapasztaltam de a hatékonyságával egyáltalán nem vagyok megelégedve!!! Pár óra után mintha nem is használtam volna! :( Csalódnom kellett!!! :(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

esstisch

2015. augusztus 30.

Sajnos nekem igenis hagy foltot, nem is akármilyeneket. A hatékonyságával sem vagyok megelégedve, pár óra után már érzem, hogy nem az igazi. Csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Klau7

2015. május 9.

Alapjáraton a nivea termékekkel nincsen probléma, de ő valahogy nem az igazi. Sokszor hagy foltot, és napközben érzem hogy bizony izzadok, és ez meg is látszik, szinte mintha még jobban izzadnék tőle eddig ilyet más dezodornál nem tapasztaltam. Sajnos nekem nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

noristic

2015. május 2.

Nagyon szerettem volna, ha betartja a "nem hagy fehér foltot a fekete ruhán" ígéretét, ezt egyáltalán nem teljesítette tele voltam fehér foltokkal, viszont az izzadásgátló hatását kitűnően teljesítette. Nem veszem újra sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

KKitty

2015. március 16.

Én imádom! Nekem nem hagyott foltot (ellenben a Dove-val) és hatékony volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 16.

Én imádom! Nekem nem hagyott foltot (ellenben a Dove-val) és hatékony volt.

Porka

2015. március 16.

Az én ruhámon is foltot hagy, pedig pont azért vettem hogy nem legyen ez. Többet nem veszek, de ezt még elhasználom, az illata se tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol