Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: papupanni, Módosítva: 2012. november 12.

Kategória:   Dezodorok

allons

2015. március 14.

Hagyományos stiftként nem vált be, mert a ruhán látható nyomot hagy, viszont lábra alkalmazva kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 14.

victorika

2014. november 21.

Eleinte nagyon jó szolgálatot tett, viszont az utolsó együtt töltött nyarunk alatt tönkre tette az összes pólómat! A fehéreket is foltot hagyott, pedig nem úgy kentem, mint az őrültek! A színes ruhákból kikapta a színt, a feketét is fakította.... nem tudom, mi történt, de egy idő után az összes Nivea stiftben csalódnom kellett :(

melinda25

2014. november 18.

Igaz, hogy pénz kidobás. Semmit sem ér az illata hát finoman szólva is pocsék, valamint pofaszaggató, hogy egy ilyen nagy márka, ennyire rossz terméket dob a piacra, a színes ruhákat tönkre teszi, fehér foltot hagy, ápolatlan benyomást kelt. A világos vagy fehér színen történő hatását nem ismerem, mert repült a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

pahihenriett

2014. augusztus 20.

Foltot hagy a ruhán, nem tartól az illata,mintha büdös lenne... ááá pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

k.regi.90

2014. július 7.

Nem dobtam el tőle magamat. Az illata finom, jó az ára, de sajnos a fekete és fehér pólóim a hónaljamnál kezdenek foltosodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

PetraRéka

2014. június 27.

Nem jó.Célnak nem felel meg.Valóban:nemhogy 48 óráig,még még 48 percig sem tart hatása...mert nincs.Én nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

Boga24

2013. augusztus 12.

A neve ellenére nem tünteti el a foltokat (SŐT csúnya foltot hagy a fehér felsőn! ), mindegy milyen színű ruha van rajtam. Egyedül az illata kellemes,és még viszonylag sok ideig hatásos is,de én sokkal jobbra számítottam..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Monika20

2013. július 19.

Nem jott be annyira :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Nem jott be annyira :(

kissbarbara1990

2013. június 13.

Nemhogy 48 órás, de még 48 perces védelmet sem nyújt! Nem vagyok nagyon izzadós fajta, de ez a "valami" még akkor sem kellene ha ingyen vágnák hozzám. Muszájból kellett használnom,mert elfogyott a dove deo-m, hát marhára kellemetlenül éreztem magam egész nap. Foltot is hagyott, az illata gyorsan elillant. Nem ajánlom senkinek sem!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Missglamorazzi

2013. január 7.

Nem rossz, kellemes az illata, csak nem sokáig lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Nem rossz, kellemes az illata, csak nem sokáig lehet érezni.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol