Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: papupanni, Módosítva: 2012. november 12.

Kategória:   Dezodorok

szil89

2012. december 2.

hát az izzadásgátló hatása tényleg nem valami tartós
+ a sötét ruhákon fehér nyomot hagy, fehér ruhákon meg sárgát....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

hát az izzadásgátló hatása tényleg nem valami tartós
+ a sötét ruhákon fehér nyomot hagy, fehér ruhákon meg sárgát....

klaresz

2012. november 14.

nem véd, és nyomot hagy. az illata jó, dehát ez édeskevés, fõleg ilyen irreális ár mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 14.

papupanni

2012. október 31.

Én sem ajánlom. :/ Igazából ez a fekete-fehér ruhás dolog nekem picit bejött, viszont az izzadást alig gátolja. Pedig eredetileg izzadásgátló lenne... Főleg a hozzám hasonló tinilányoknak nem ajánlom, mert pár óra alatt férfi szagotok lesz tőle. ;D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

macskajaj

2012. június 21.

Hát-hát... az "invisible for black and white"-tal én sem értek egyet, nekem a sötétkék és fekete ruháimon igen szép foltot hagyott, habár a fehér ruhákon bevált:) Ezenkívül, mint izzadásgátló is elég pocsék, az állaga rossz, az illata elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Fannikahh

2012. április 29.

invisible for semmire... :D a feketén fehér lesz a fehéren meg sárga.. egyeltalán nem jött be.. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 29.

Cs.Dóri

2012. március 30.

Az abszolut kedvenc deom!! Imádom nagyon jó!! a spray is és a deo is!! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Az abszolut kedvenc deom!! Imádom nagyon jó!! a spray is és a deo is!! 5*

maaya83

2012. március 7.

Nekem nem jött be,izzadtam tőle és még a ruhámon is foltot hagy.Nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

Nekem nem jött be,izzadtam tőle és még a ruhámon is foltot hagy.Nem ajánlom!

Macska

2012. február 6.

Büdös, csomósodik és még nyomot is hagy a ruhán. Kész átverés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

Büdös, csomósodik és még nyomot is hagy a ruhán. Kész átverés...

simple

2012. február 2.

Az illata nagyon nagyon finom, és nekem izzadásra is jó. Viszont az ígéret ellenére hatalmas fehér foltokat hagy nemcsak a fekete ruhán, hanem bármin ami nem elég világos. Többet nem veszek ilyet az biztos, ami van azt még itthonra elhasználom, amikor nem gáz hogy fehér csíkok vannak a pólómon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 2.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Nekem sajnos nagyon nem vált be, pocsék volt. Megfogta a fekete felsőket, és izzadtam is tőle, mint egy olcsó semmilyen dezodortól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol