Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Dezodorok

Új, virágos és frissítő gyümölcsös illattal az izzadás ellen

48 órás hatékony védelmet nyújtó izzadásgátló golyós deo, amelynek az etil-alkohol mentes összetételét úgy fejlesztették ki, hogy az ne hagyjon foltot a fekete és fehér ruhákon sem, ugyanakkor hosszan tartó frissességet biztosítson.

Alkoholmentes. Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

pszabina

2018. február 22.

Az egyetlen Nivea termék eddig, amit a bőröm elviselt, szóval jól indult a dolog. Nagyon tetszik az illata, foltot sem hagy, de az izzadsággátló hatása csak mindennapokban működik, melegebb időben, sportoláshoz valami erősebb kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

SunnySide

2017. december 12.

Télen is nyáron is jól működik. Friss illata van, ezzel tényleg jól tud esni ha megizzadok mert még jobban érzhető. Télen inkább a Nivea dry confidence-t használom. Nálam ők ketten a befutók :D csomagolás kicsi, textúra pont jó, illat mennyei, mennyiség viszonylag tovább kitart, hatás annyi amennyi kell. Elégedett vagyok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

roxanka07

2017. november 22.

Nagyon szeretem, mivel nagyon hatékony deo. Kellemes, frissítő illata van és jó a folyadék adagolása is. Nem hagy foltot a ruhán, amitől csak még szuperebb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

rmercedeszl

2017. szeptember 16.

Főleg utazásokhoz szoktam használni, de a hétköznapokban is megállja a helyét. Kis helyen is elfér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

UnicornsOfLove

2017. szeptember 16.

Az illata tényleg okés és foltot sem hagy, de: én nem vagyok egy nagy izzadós, mármint izzadni izzadok, de eddig akármilyen deót használtam, a ruhám sosem volt büdös. Deó nélkül is csak kifejezetten több idő és extrémebb körülmények (sport, meleg, stb) között leszek izzadt szagú. Tehát az izzadtságom nem erős, szóval nem nagy kihívás azt elnyomni, viszont ennek a deo-nak nem sikerült. Minden ruhámat dobhatom egy használat után a szennyesbe, mindegy, hogy egy óráig volt rajtam vagy egy napig. Izzadtság+deo illata összekeveredve, így már ha egyszer levettem magamról, nem tudom visszavenni. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Kingácska0807

2017. augusztus 18.

Az eddigi legjobb golyós deom. Nagyon szeretem az illatát, ő tényleg nem hagy foltot. Nálam a nagy melegben is kiválóan teljesített, megérdemelt az öt csillag. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

OrosziEszti

2017. május 30.

Abszolút kedvenc! Végre egy deo, ami nem keni össze a fekete ruháimat és nem is teszi tönkre az anyagot! Kellemes az illata, és tényleg hosszan tartó, még a legnagyobb melegekben is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

jaszaidora

2017. május 29.

nagyon kellemes illata van. újra fogom venni ha elfogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

nagyon kellemes illata van. újra fogom venni ha elfogy

izabella73

2017. május 20.

Illata is,és hatékonysága is jó,nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 20.

Illata is,és hatékonysága is jó,nekem bevált.

kovacsnikoletta92

2017. május 16.

Egyszerűen imádom. Nagyjából megjelenése óta a Nive Invisible B&W dezodorokat használom, a golyósat és a spray-t de eddig ez a kedvenc illatom :) A hatása nálam nem erősebb, mint egy másik dezodornak, de legalább az illatát imádom. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.