Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16.7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   16.7 g
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kati545

2014. január 2.

Szépen ápolja az ajkat, kicsi színt is ad neki. De valahogy megelégeltem ezeket a dobozos ajakápolókat, nem túl higiénikusak egy idő után. Így biztosan nem veszek ilyen ápolót újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

Moncica

2013. szeptember 5.

nagyon szépen rendbe tette a cserepes ajkaimat, én itt nálunk 1 fontért jutottam hozzá , imádom az illatát és nagyon szép halvány rózsaszin ajkakat csinál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

eszterrr

2013. augusztus 31.

ezt is nagyon szeretem, de szerintem kicsit mű az 'íze'. de attól még szívesen használom, csak a csomagolás nem a legokosabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

ajjamo

2013. április 6.

tesóm hozott egyet Angliából, nagyon megörültem neki mert ajakápoló mániám van
nagyon fini málna illata van és jól hidratál, szép a színe is, az a baj hogy nem valami higiénikus de egyébként szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

tesóm hozott egyet Angliából, nagyon megörültem neki mert ajakápoló mániám van

thefumehead

2013. március 7.

Bar nem valami higenikus a csomagolas, en ugy is csak ejszaka hasznalom. Nagyon finom az illata es szepen hidratal!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside