Nivea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katka0716, Módosítva: 2019. január 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• A kíméletes összetétel eltávolítja a sminket, szennyeződéseket és megszünteti a bőrirritáció jeleit
  • Nem hagy zsíros filmréteget maga után
  • Nemcsak tisztít, hanem hidratál is
  • Érzékeny bőrre is alkalmas

Ár: 900 (400 ml) , Eladó: Lilred
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, 18. ker., fizetés: személyes CSAK 18. ker/ Lőrinc Center, posta csak foxpost.

Bius05

2020. június 29.

Alapvetően nem rossz, de a vízálló sminket nem szedi le. Nem csípi a szemem, de nem is alapos a tisztítása. Nem hagy maga után olajos réteget.
Nem veszem majd újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Nem veszem majd újra.

hnapsi

Korcsoport: < 18
2020. június 21.

Azért vettem, mert a rózsaszín garniert nem találtam a polcon. Szerintem pont olyan jó mint a garnier, nem éreztem különbséget. Szépen tisztít, leszed mindent, de nem csípi a szemem, nem szárít, és nem hagy semmilyen “plusz érzetet” a bőrömön. Teljesen bevált, sokáig elég viszont olcsóbb. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 21.

Sterc

2020. február 22.

Nem rossz. Ami miatt tetszik, az az hogy nem hagy maga után réteget az arcon. A sminket is leszedi, de a spirállal (a nem vízállóval is) elégge megküzd, rendesen nem is lehet vele leszedni. Mivel érzékeny bőrre van, ezért ezt nem veszem annyira rossz pontnak, csak egy kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

balankaa01

2020. január 4.

A pároméknál használok ilyet double cleansing után arra az esetre, ha maradt még szempillaspirál a szemem körül (a szemem környékére nem használom az olajat), de ez nem tudja eltávolítani rendesen még azt a kevés maradványt sem, akkor mit csinálna teljes sminkkel? Nem jó. De legalább nem irritál...

Megjegyzem, sosem használok vízálló spirált. 🐼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Megjegyzem, sosem használok vízálló spirált. 🐼

Jayf

2019. december 10.

Az egyetlen micellásvíz, ami nem marja az arcom és a szemem. Nagyrészt leszedi a sminket, néha sajnos kétszer kell átmenni az arcomon vele, de mióta textil "vattakorongom" van, azóta kevéssé zavar. A szemkörnyékre nem túl praktikus, főleg amiatt, hogy vattakoronggal nem lehet igazán hozzáférni a szemhez. Arra a kendőn kívül jobb megoldást még nem találtam. Azt ne várja szerintem senki, hogy egyszerre lesz gyengéd a bőrhöz, és távolítja el néhány simogatással a vízálló spirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Kosatekla

2019. október 13.

Egyik kedvenc micellás viszem. Szépen tisztít, a sminkkel is megbírkózik (van amikor viszont sajnos marad egy kis smink maradvány). Kellemes tapintása lesz a bőrnek a használata után és reggelre se zsírosodik be a bőröm tőle. A férjem is használja és ő is szereti. Nekem újra vevős lesz ha el fogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

MaFa

2019. október 10.

Nagyon nehezen távolítja el a sminket. Sminkeltávolítás után megmosom az arcomat és még utána is fekete a szemem alatt. Alig tudom levakarni magamról a szempillaspirált,pedig nem is vízálló. A szememet is csípi. Nekem abszolút nem jött be ez a termék. Szerintem semmire se jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

GardenofEve01

2019. augusztus 30.

A Garnier micellás vize mellett ez az egyik kedvencem. Kíméletes és alapos. Leszed mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Eszti111

2019. július 26.

Finom illata van, de a sminket nem szedi le teljesen sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Finom illata van, de a sminket nem szedi le teljesen sajnos.

BTLaura

2019. július 15.

Saját kárán tanulja meg az ember, hogy igenis olvasson véleményeket vásárlás előtt. Gyorsan szerettem volna egy kis kiszerelésű micellás vizet, és a rózsaszín Garnier helyett gondoltam nézzük meg ez mit tud. Hiba volt. Olajos réteget hagy, csípi a szemem és a hatékonyságától sem vagyok elájulva. Nem tartom a bőröm/szemem extra érzékenynek, de ez irritálta. Egyetlen pozitívuma a kiöntő kialakítása. Koncentráltabban jön ki, kevésbé folyik mindenfelé, mint általában a többi üvegesből, sokkal jobban kontrollálható a kívánt mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.