Nivea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katka0716, Módosítva: 2019. január 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• A kíméletes összetétel eltávolítja a sminket, szennyeződéseket és megszünteti a bőrirritáció jeleit
  • Nem hagy zsíros filmréteget maga után
  • Nemcsak tisztít, hanem hidratál is
  • Érzékeny bőrre is alkalmas

Ár: 900 (400 ml) , Eladó: Lilred
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, 18. ker., fizetés: személyes CSAK 18. ker/ Lőrinc Center, posta csak foxpost.

szokezita

2019. május 20.

Évek óta használom így egyértelműen már többször is újravásároltam, reggel és este (illetve ha úgy adódik napközben sminkelés előtt) szoktam vele áttörölni az arcom. Alapvetően száraz és pattanásos bőröm van, ezen nem javít, de nem is ront. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

fagas

2019. április 10.

Sajnos anélkül vettem meg ezt a fajta arctisztítót, hogy a véleményeket előtte elolvastam volna.:-( Nagy kár!:-( Én is hasonlókat tapasztaltam, mint az első két kollegina. Gyenge "láncszemre" sikerült ez a termék, a márka Expert-je sokkal jobb - hiába no, mindig tanul az ember. Ez esetben én most a saját káromon...:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 10.

tsolya

2019. február 23.

A Garnier rózsaszín micellás vize után kerestem valami mást, miután azt elhasználtam és erre esett a választásom. Azt kell mondjam, hogy megszerettem. Hatékonyan működik, és nem is hagy semmilyen felesleges extra réteget a bőrömön. Szívesen használom, és ár-érték arányban is megfelelőnek találom. Szeretem, még lehet, hogy nézelődök a kategóriában, de összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Dodi95

2019. február 13.

Eddigi legrosszabb micellás vizem, nagyon sokat kell használni, hogy érjen is valamit és még akkor is messze elmarad a hatása még egy garnier micellás víztől is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Kimi

2019. január 27.

Többnyire Garnier termékeket használok, most úgy döntöttem kipróbálok valami mást.
Olcsóbb viszont legalább annyival rosszabb is. A szempillaspirált nem tudja maradéktalanul leszedni, de például a szemöldökgélemmel is meggyűlik a baja.. Rossz vétel volt ráadásul a nagy kiszerelés van meg.. Sajnos a micellás vizekkel könnyű mellényúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.