Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. január 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

ida.dosa

Korcsoport: >54
2013. január 27.

Ez nem is lemosó volt, hanem egy erős arcradír. Mindennapi használatra egyáltalán nem volt jó, pedig egy lemosó arra való. Nekem konkrétan szétkarmolta a bőröm, nem is tudtam használni. nem fog hiányozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 27.

borntobe

2013. január 24.

Óóó, ez volt a régóta bevált radírom :( Hetente egyszer használom, a "nagytakarítás" keretén belül. Jó az illata, finomak a szemcséi, puhít, selymes bőrt hagy, nem szárít...eh. Minden baja van az arcbőrömnek, gyorsan átfénylik, viszont közben száraz és könnyen érdes lesz, mitesszerre hajlamos. Ez egy valódi csodaszer volt rá, minden problémán segített. Már alig van otthon, még nem néztem, hogy kapható-e még itt Pécsett valahol, de akciósan, kiárusítva tuti nem láttam a közelmúltban. A fenti problémakörre mit ajánlanátok amúgy? Tisztító, hidratáló, minden jöhet. Újabban a régi, bevált cuccaim már nem olyan jók, rutinváltás fog következni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Desertrose

2013. január 10.

Sok fajta arc radírt kipróbáltam mielőtt erre rátaláltam...de az egyik szinte letépte az arcomról a bőrt mert olyan durva szemcséi voltak,a másik kipirosította vagy viszketett tőle..stb...és akkor kipróbáltam ezt!!Imááááádom,csak ezt használom,ez a 3. amit jelenleg használok,nem is fogok váltani,minden elvárásomnak megfelelt!Szeretem,az illatát is és nem allergizálja a bőröm mint a többi!!! :) Szuper!De erre nem tudok mást mondani,mint,hogy NIVEA!!!!Eddig egy termékébe se csalódtam! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

kriszti.07

2013. január 9.

Arcradírnak nekem talán már túl erősek is a szemcséi. Használat után egy ideig matt maradt az arcom. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Ejwi

2013. január 8.

Én is nagyon szeretem, pont ilyen típusú szemcsés arcradírt kerestem. Csak az INTERSPAR-ban találtam belőle, ott is az utolsó darabot hoztam el, se DM, se Rossmann, szóval, ha valaki tudja hogy hol lehet ezt kapni, akkor kérlek írja meg! :)
Tőlem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Tőlem 5*

christinee91

2012. július 30.

még egyszer egy kis mintát kaptam belőle, akkor nagyon megtetszett, és utána meg is vásároltam.
Én nagyon szeretem, a szemcsék gyengéden, de mégis hatékonyan tisztítják az arcomat, az illatát is szeretem , és eléggé tartós is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

terke29

2012. július 8.

Semmi extra,radíroz,tisztít várom,hogy elfogyjon.Van ennél jobb is.

Update:
kutyultam hozzá némi teafaolajat és így a kettő együtt egészen jól dolgozik.Heti kétszer radírozok vele,és használ a pattanások ellen.Nyílván a teafaolaj a ludas,de így legalább elfogy a kencém...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 8.

Semmi extra,radíroz,tisztít várom,hogy elfogyjon.Van ennél jobb is.

Update:

Pipacs

2012. június 28.

Amilyen rossz ebből az arckrém, olyan jó a bőrradír! Jó az illata, állaga, hatása!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

vegyesz001

2012. június 10.

Szuper arcradír :). A bőröm nem pattanásos, így pattanástalanító hatásáról nem tudok beszámolni, viszont nagyon kellemes az illata, és puha bőrt eredményez és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

lau0825

2012. június 6.

Pár éve használtam, mikor megjelent. Nekem nagyon bejött az illata, az állaga, a szemcséi, a hatása :) Lehet, hogy újraveszem: 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.