Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. január 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

pityepotya

2012. április 6.

st79: én is ugyanezt akartam írni, az illata nagyon finom, de én inkább csak azért használom, hogy elfogyjon, ha már megvettem, mert egyébként nem használ semmit. nem rossz, de nem is jó. keresgélek tovább :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

natasha

2012. április 2.

nagyon jól radíroz,mikor lemosom érzem hogy frissebb az arcom és nagyon puha más arcradírnál ezt a puhaságot még nem tapasztaltam.néha néha használom reggel amikor eszembe jut,gyakran nem jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

st79

2012. február 18.

finomak a szemcséi, jól radíroz, kellemes az illata, de semmi más haszna nincs, és ha még problémás is a bőr akkor meg főleg haszontalan. volt dolgom jobbal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

guccigirl

2011. augusztus 2.

Szeretem az illatát, az állagát. Jó, hogy radíroz, de mégis használható naponta. Azóta találtam jobbat, de ez is egy szuper kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

eszter

2011. július 19.

Régebben használtam nyáron, szerettem.Kellemesen radíroz, jól tisztít!De van nála jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 19.

sokkismalac

2011. július 6.

Ez igazából inkább egy "középutas" termék az arclemosók és az arcradírok között, én az utóbbiként használom borotválkozás előtt. Pont megfelelő mértékben radíroz, pl. a mitteszerek számát csökkenti, az arcbőr mégsem lesz érzékenyebb tőle, finom az illata, kellemes az állaga és még javít a bőr "ragyogásán" is, ráadásul (elméletileg) minden bőrtípusra jó. És az ára is egész korrekt (1300 Ft).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 6.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.